Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Liberec – 1. 10. 2008 Robert Gamba Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Krajský úřad Libereckého kraje KONFERENCE IQ Industry.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Liberec – 1. 10. 2008 Robert Gamba Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Krajský úřad Libereckého kraje KONFERENCE IQ Industry."— Transkript prezentace:

1 Liberec – 1. 10. 2008 Robert Gamba Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Krajský úřad Libereckého kraje KONFERENCE IQ Industry

2 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry Cíle projektu IQ auto Změnit systém přípravy žáků a studentů na SŠ a VOŠ v souladu s požadavky regionálních zaměstnavatelů a současně i jednotlivých sektorů průmyslu. Vybudovat systém dalšího vzdělávání pedagogů odborných předmětů a odborného výcviku Vybudovat systém regionální a odvětvové spolupráce na bázi partnerských smluv mezi školami profesního výcviku zaměstnavateli a místními úřady práce Vybudovat systém konzultantské a poradenské spolupráce mezi firmami, školami a úřady práce

3 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry Jak konkrétně Váš kraj jako zřizovatel rozvíjí spolupráci mezi odbornými školami a zaměstnavateli? Jak lze takovou spolupráci podporovat z pozice kraje?

4 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry Co se již z této spolupráce nejvíce podařilo a osvědčilo, co na Vás ještě čeká?

5 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry Co jsme se podařilo prosadit na našich školách?

6 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry Jak kraj napomáhá zlepšování pracovních podmínek a rozvoji pedagogických pracovníků v odborných školách?

7 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry Co vidíte jako klíčové pro rozvoj dalšího vzdělávání ve vašem kraji v kontextu spolupráce mezi odbornými školami a zaměstnavateli?

8 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry Jaké máte konkrétní zkušenosti se zaměstnavateli?

9 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry Jakou máme zpětnou vazbu od zaměstnavatelů v kraji, respektive podniků a firem, které přijímají absolventy škol poskytující odborné vzdělávání?

10 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry Jakou vytváří kraj podporu projektu IQ AUTO – INDUSTRY?

11 Konkrétní podpora a spolupráce kraje v projektu IQ Industry

12

13

14 Děkuji Vám za pozornost RNDr. Robert Gamba robert.gamba@kraj-lbc.cz


Stáhnout ppt "Liberec – 1. 10. 2008 Robert Gamba Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Krajský úřad Libereckého kraje KONFERENCE IQ Industry."

Podobné prezentace


Reklamy Google