Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Sociální sítě Ondřej Herman. Sociální síť Sociální síť,je propojená skupina lidí, kteří se navzájem ovlivňují. Sociální síť není tvořena na základě zájmů,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Sociální sítě Ondřej Herman. Sociální síť Sociální síť,je propojená skupina lidí, kteří se navzájem ovlivňují. Sociální síť není tvořena na základě zájmů,"— Transkript prezentace:

1 Sociální sítě Ondřej Herman

2 Sociální síť Sociální síť,je propojená skupina lidí, kteří se navzájem ovlivňují. Sociální síť není tvořena na základě zájmů, vazeb nebo z podobných důvodů např. spolužáci ze školy apod. Z názvů „sociální síť“, „společenská síť“, Sociální síť,je propojená skupina lidí, kteří se navzájem ovlivňují. Sociální síť není tvořena na základě zájmů, vazeb nebo z podobných důvodů např. spolužáci ze školy apod. Z názvů „sociální síť“, „společenská síť“, „komunitní síť“ a „komunita“ je nejfrekventovanější výraz sociální síť, z etymologického hlediska je ale nejsprávnější výraz společenská síť. „komunitní síť“ a „komunita“ je nejfrekventovanější výraz sociální síť, z etymologického hlediska je ale nejsprávnější výraz společenská síť. Pojem „sociální síť“ se dnes také často používá ve spojení s internetem a nástupem webů, které se na vytváření sociálních sítí přímo zaměřují (Seznamka.cz, Lidé.cz, Facebook, Štěstí.cz…). Pojem „sociální síť“ se dnes také často používá ve spojení s internetem a nástupem webů, které se na vytváření sociálních sítí přímo zaměřují (Seznamka.cz, Lidé.cz, Facebook, Štěstí.cz…).

3 Slouží jako sociální síť, internetová seznamka, herní server, pro internetové profily lidí, podniků i dalších subjektů, pro internetová fóra, pro ukládání a sdílení multimédií. Je to nejpoužívanější sociální síť na světě. Slouží jako sociální síť, internetová seznamka, herní server, pro internetové profily lidí, podniků i dalších subjektů, pro internetová fóra, pro ukládání a sdílení multimédií. Je to nejpoužívanější sociální síť na světě.

4 Slouží jako sociální síť, pro internetové profily lidí, pro ukládání a sdílení multimédií, druhá nejpoužívanější sociální síť na světě a podle mnohých lidí je nejlepší sociální sítí na světě,patří společnosti News Corporation, kterou vlastní Rupert Murdoch. Slouží jako sociální síť, pro internetové profily lidí, pro ukládání a sdílení multimédií, druhá nejpoužívanější sociální síť na světě a podle mnohých lidí je nejlepší sociální sítí na světě,patří společnosti News Corporation, kterou vlastní Rupert Murdoch.

5 slouží především pro mikroblogy a jako sociální síť slouží především pro mikroblogy a jako sociální síť

6 Slouží jako sociální síť, pro internetová fóra, pro internetové profily především lidí, pro blogy, jako chatovací server, jako internetová seznamka, pro internetové kurzy, pro ukládání a sdílení fotografií. Slouží jako sociální síť, pro internetová fóra, pro internetové profily především lidí, pro blogy, jako chatovací server, jako internetová seznamka, pro internetové kurzy, pro ukládání a sdílení fotografií.


Stáhnout ppt "Sociální sítě Ondřej Herman. Sociální síť Sociální síť,je propojená skupina lidí, kteří se navzájem ovlivňují. Sociální síť není tvořena na základě zájmů,"

Podobné prezentace


Reklamy Google