Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Š i r o k o z á b ě r o v ý č t y ř r o t o r o v ý s t ř e d o v ý s h r n o v a č Velká výkonnost p ř i č isté sklizni! TOP 1252 S - line.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Š i r o k o z á b ě r o v ý č t y ř r o t o r o v ý s t ř e d o v ý s h r n o v a č Velká výkonnost p ř i č isté sklizni! TOP 1252 S - line."— Transkript prezentace:

1 Š i r o k o z á b ě r o v ý č t y ř r o t o r o v ý s t ř e d o v ý s h r n o v a č Velká výkonnost p ř i č isté sklizni! TOP 1252 S - line

2 TOP S - line1252 Odkládání řádkustředové Pracovní záběr 8,00 - 12,50 m Transportní délka10,25 m Transportní šírka2,95 m Transportní výška s demon. hrabicemi3,40 m Transportní výška3,99 m Hmotnost5950 kg Průměr rotorů3,30 m Počet ramen na rotoru13 Počet prstů na ramenu4 Pneumatiky rotorů16x6,5-8 Pneumatiky podvozku500/50-17 TOP 1252 S - line

3 TOP 1252 S - line – agregace, rám, doprava  Spodní táhla závěsu kat. II / šířka 2. Sklopná opěrná patka.  Kloubová hřídel s přetěžovací spojkou.  Stabilní konstrukce rámu, vzduchové brzdy, pneumatiky 500/50-17.  Minimalizovaná výška při přepravě i při velkém průměru rotorů. Dopravní výška pod 4 m bez nutnosti demontáže ramen a vystupování řidiče z kabiny.  Osvětlení a výstražné tabulky v základní výbavě.

4 TOP 1252 S - line  Pracovní záběr od 8 do 12,5 m. Pohodlné přestavení pracovního záběru i šířky řádků z kabiny řidiče.  Kombinovaný pohon rotorů.  Vnitřní opěrná kolečka s možností příčného nastavení rotorů pro dokonalé kopírování i velmi nerovných pozemků.  Čelní kopírovací kolečko pro kvalitní kopírování nerovností s možností podélného, příčného i výškového nastavení čelního kolečka (eliminace kolize s řádkem např. slámy).  Nastavení výšky prstů ruční klikou v rozsahu 125 mm.  Kardanové zavěšení rotorů +/- 5° pro nejlepší přizpůsobení povrchu ve všech směrech.

5 TOP 1252 S – line – rotory DuraTec I přes velký průměr rotoru Pöttinger respektuje požadavky praxe na kvalitní kopírování nerovností a čistotu shrnovaného materiálu!  Rotory DuraTec s velkým průměrem.  Litinová vodící dráha s možností nastavení pro přesné vedení hrabic.  Vodící dráha s velkým průměrem pro klidný chod hrabic a šetrnou manipulaci s pící.  Hrabice s velkým průměrem a roztečí uložení ramen 510 mm pro stabilitu rotoru a dlouhou životnost.  13 profilovaných demontovatelných hrabic.  Řídicí hřídel a kladku lze v případě potřeby snadno a rychle vyměnit po uvolnění pouze dvou šroubů.  U prachotěsné konstrukce rotoru DuraTec není nutná kontrola ani výměna oleje (odpadají problémy s těsností). Samomazná ložiska vodících kladek. Minimální nároky na údržbu.  Rovné prsty bez silného zalomení jsou vedeny přímo pod hrabicí.  Při zatížení prstu shrnovaným materiálem (zavadlá senáž) nedochází ke zvednutí prstu. Výšku prstů není nutné nastavovat příliš nízko a nedochází ke znečištění píce ani nadměrnému zatížení prstů, ramen, rotoru,...  Prsty jsou z řádku plynule vytahovány a nedochází k jeho následnému rozmetání.

6 TOP 1252 S - line

7 TOP 1252 S – line – u ž ivatelé AG Skořenice, okres Ústí nad Orlicí „Co se týká shrnování dvanáctimetrovým shrnovačem TOP 1252, jsme nadmíru spokojeni. Dříve jsme měli problémy s přesycháním pokosené hmoty a časově jsme sklizeň pícnin nestíhali. Stroj hlavně urychlí práce pro následný odvoz píce z pole. Má velkou výkonnost, uspoří tedy i pracovní síly a pohonné hmoty“ řekl Ing. Jan Petrovaj.

8 Se stroji a jejich servisem jsem spokojený. Pozitivně hodnotím výkonnost celé linky s úsporou nákladů, zejména nafty. Stroje dosahují i přes velké rozměry výborné svahové dostupnosti. Stanislav Zídek, Bořanovice, okres Prachatice TOP 1252 S – line – u ž ivatelé

9 TOP 1252 S – line u ž ivatelé TAGROS Troubelice, pan Maitner, okres Olomouc Čtyřrotorový shrnovač s pracovním záběrem až 12,5 m odkládá pravidelný středový řádek. Shrnovač je podle techniků „bomba stroj“. Manévrovatelnost a přestavení do dopravní polohy je bez nejmenších problémů. Shrnování probíhá v podniku i v extrémních podmínkách.

10 Dienstag, 24. Juni 2014 „ K d o s e r o z h o d n e p r o P Ö T T I N G E R, z í s k á v í c e n e ž s t r o j … “ D ě k u j e m e z a p o z o r n o s t !


Stáhnout ppt "Š i r o k o z á b ě r o v ý č t y ř r o t o r o v ý s t ř e d o v ý s h r n o v a č Velká výkonnost p ř i č isté sklizni! TOP 1252 S - line."

Podobné prezentace


Reklamy Google