Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nesený TERRADISC – sklon disků Nesený TERRADISC – sklon disků  V závislosti na typu a vlhkosti půdy, množství rostlinných zbytků, pracovní hloubce a rychlosti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nesený TERRADISC – sklon disků Nesený TERRADISC – sklon disků  V závislosti na typu a vlhkosti půdy, množství rostlinných zbytků, pracovní hloubce a rychlosti."— Transkript prezentace:

1 Nesený TERRADISC – sklon disků Nesený TERRADISC – sklon disků  V závislosti na typu a vlhkosti půdy, množství rostlinných zbytků, pracovní hloubce a rychlosti lze obě řady disků centrálně nastavit v 5 polohách.

2 Nesený TERRADISC – válce Nesený TERRADISC – válce  TYČOVÝ VÁLEC Jednoduchý válec o průměru 660 mm. Válec se sníženou hmotností pro lehké a nelepivé půdy. Lisované krajové disky pro ochranu ložiska a uložení (minimalizace namotávání rostlinných zbytků). Cenově nejpřijatelnější válec se sníženou hmotností.  DVOJITÝ TYČOVÝ VÁLEC Dvojitý tyčový válec s průměry 540 mm a 420 mm s výkyvným uložením pro kopírování nerovností.  KRUHOVÝ ŘEZACÍ VÁLEC Válec o průměru 600 mm s řezacími a čistícími noži. Optimální pro lokální klínové utužení půdy (vhodné pro vsakování vody do půdy) a tvorbu půdní struktury. Vhodné do těžkých a suchých půd.  ZHUTŇOVACÍ VÁLEC PACKER Průměr 550 mm. 8 disků pro 1 m záběru - optimální pro lokální klínové utužení půdy (vhodné pro vsakování vody do půdy) a tvorbu půdní struktury. Univerzální válec vhodný do těžkých, vlhkých a kamenitých půd. Centrálně nastavitelné škrabky. Lisované krajové disky pro ochranu ložiska a uložení (minimalizace namotávání rostlinných zbytků).  VÝKYVNÝ VÁLEC ROTOPACK Přední válec o průměru 270 mm a zadní o průměru 215 mm. Velmi dobré drobení půdy. Výkyvné uložení pro kopírování nerovností.

3 HH ladké nebo duté disky SS tranové disky OO dpružené pruty TT ypy válců OO světlení s výstražnými tabulkami Nesený TERRADISC – volitelná výbava Nesený TERRADISC – volitelná výbava

4 Nesený TERRADISC – NÁHRADNÍ DÍLY Nesený TERRADISC – NÁHRADNÍ DÍLY

5 Jednatel Jaromír Novotný (vlevo) AGRINO, s. r. o. z Oldřichova na Táborsku Kladně zhodnotil Jaromír Novotný stroje na zpracování půdy a setí: Bez diskového podmítače TERRADISC 4000, který má za sebou bez problémů přes ha, bychom jen těžko zvládali zaset ozimy. Dvakrát zpracuje půdu před setím, přičemž po druhé podmítce jede hned secí kombinace LION 6000 a AEROSEM 6000 F. Kvalita práce podmítače závisí na rychlosti, která by měla být více než 12 km v hodině. Potom je půda zpracovaná kvalitně a za den zvládneme kolem 40 ha.

6 Maximálne spokojní sme s podmietačom TERRADISC so záberom štyri metre. V tomto zábere má veľmi dobrú manévrovateľnosť, pracuje perfektne v agregácii s traktorom 135 koní. Podmietač využívame na jar i na jeseň, ročne urobí približne 700 ha. Vzhľadom k tomu, že máme veľa kameňov, má bezúdržbové istenie každého disku samostatne, pre nás veľký význam. Juraj Štubian, PD Hrochoť okr. Banská Bystrica

7 Ing. Přemysl Němec, LESOŠKOLKY Řečany nad Labem Od firmy Pöttinger vlastníme také 3 nesené diskové podmítače TERRADISC Všechny pracují v agregaci s traktory 110 koní. V kombinaci s podmítači využíváme také DRILLBOX 300 na setí meziplodin.


Stáhnout ppt "Nesený TERRADISC – sklon disků Nesený TERRADISC – sklon disků  V závislosti na typu a vlhkosti půdy, množství rostlinných zbytků, pracovní hloubce a rychlosti."

Podobné prezentace


Reklamy Google