Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

DE-KA TITAN ® – Inteligentní úleva od bolestí

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "DE-KA TITAN ® – Inteligentní úleva od bolestí"— Transkript prezentace:

1 DE-KA TITAN ® – Inteligentní úleva od bolestí
Žijte bez bolestí DE-KA TITAN ® – Inteligentní úleva od bolestí Medetron s.r.o.

2 Bolest Bolest negativně ovlivňuje kvalitu našeho života
Bolesti jsou jedny z velmi častých a únavných projevů zdravotních obtíží DeKa-Titan ® - Pain Reliever - dokáže potlačit všechny typy bolestí Čím větší bolest, tím větší má účinky DeKa-Titan ® - Pain Reliever Medetron s.r.o.

3 Jak funguje DeKa-Titan
Základní informace o přenosu bolesti (I) Bolest se přenáší jako elektrický signál, který se nazývají Akční potenciál. Tento signál je přenášen po nervovém vlákně do mozku, kde je prezentován jako bolest o určité úrovni. Medetron s.r.o.

4 Jak funguje DeKa-Titan
Základní informace o přenosu bolesti (II) Dráždění buněk, noziceptors ovládá klidový potenciál. Vnitřek drážděné buňky působí v klidovém stavu na vnější povrch nervové tkáně negativním potenciálem mezi -60 až -100 mV. To je způsobeno různou distribucí iontů ve dvou prostorech. Medetron s.r.o.

5 Jak funguje DeKa-Titan
Základní informace o přenosu bolesti (III) Podněty způsobují překročení prahu potenciálu. Indukovaný krátce (< 1 ms) otevřením membrány pro malý sodíkový iont. Membrána potenciál náhle redukuje, vnitřek nervu se dokonce stává dočasně pozitivní. Medetron s.r.o.

6 Jak funguje DeKa-Titan
Základní informace o přenosu bolesti (IV) Po této „ relaxačním době" pro repolarizaci buňka dosáhne jejího základního potenciálu ( -60 –100 mV) a následující proces začne znovu. Proces podnětů smyslové buňky (noziceptor): aktivační potential potenciální rozdíl klidový potenciál Průběh a repolarizační čas Medetron s.r.o.

7 Jak funguje DeKa-Titan
Základní informace o přenosu bolesti (V) Nervové vlákno je znovu vzrušivé nejdříve po 2 ms. Podněty bolesti jsou přenášeny potenciálními vlnami. Maximální kmitočet spouštění a vedení akčních potenciálů přes nervové vlákna je 500 1/s. Medetron s.r.o.

8 Jak funguje DeKa-Titan
Teorie řízení brány Vypočtená maximální možná frekvence, při které akční potenciál může být spouštěn na 500 1/s není v souladu s reálnými organismy. Vysvětlení Navíc existují systémy spouštění bolesti a potlačování bolesti, jejichž vlákna pocházejí z různých úrovní centrálního nervového systému, který reguluje průtok noziceptických podnětů. Pulzy spouštění bolesti jsou řízeny systémem potlačujícím bolest - jako schvalování průchodu branou, to je také označováno jako Teorie řízení brány. Endorphiny a enkephaliny byly identifikovány jako fyziologické aktivátory systému potlačování bolesti. Medetron s.r.o.

9 Jak funguje DeKa-Titan
Idea Farmaceutické produkty užívají teorii řízení brány k aktivaci systému potlačující bolest (Endorphiny and enkephaliny jako fyziologické aktivátory). Pulzní DC napětí z tohoto systému může být měřeno externě přes vnější nervové vlákna, to jest přes kůži a tkáň. DeKa-Titan ® - Pain Reliever využívá systém spouštění bolesti. Jako RC zapojení v elektrickém obvodu, speciální kapacitor DeKa-Titan ® - Pain Reliever přiložený na kůži dokáže vyrovnat rozdíl potenciálu což povede k oslabení signálu bolesti vedeného nervy do mozku. Do mozku je pak hlášena snížená úroveň bolesti nebo žádná bolest. Medetron s.r.o.

10 DeKa-Titan ® - Pain Reliever
Použití The DE-KA Titan Pain Reliever v podstatě vhodný pro řízení jakékoliv bolesti. Definování pulzu bolesti je důležité pro stimulaci Pain Relieveru. Dobré výsledky dosáhl zejména při těchto problémech: Bolest hlavy, migréna, bolest trojklaného nervu, bolest kloubů, tenisový loket, ischias a bolesti zad, všeobecné svalové bolesti a svalové křeče, revmatismus, pooperační bolesti a citlivost na počasí. Medetron s.r.o.

11 DeKa-Titan ® - Pain Reliever
Lékařské testy Vědecké testy prováděné uznávanými a neutrálními institucemi prokázaly účinnost lékařského výrobku DE-KA Titan.  Testy provedené Německou Univerzitou Výsledek: Výrazné a tvalé snížení bolesti Traumatologie Jen umístění senzoru na spodní stranu předloktí (v oblasti žil) vykazovalo úspěšnost testů 54% po 30 minutách Nemocnice Chang, Xian Testovací období 2 měsíce; 75% pacientů zaznamenalo úlevu od bolesti Naše zkušenost s pacienty ukazují úspěchy z více než 80% Medetron s.r.o.

12 DeKa-Titan ® - Pain Reliever
Způsob použití DE-KA Titan se obvykle nosí na ploché části levého zápěstí z vnitřní strany. Upevnění páskem by nemělo být příliš volné. (DE-KA Titan musí být v kontaktu s pokožkou) Pro bolesti v dolních končetinách a při těžké bolesti zad nebo obecné bolesti, je třeba přiložit adhesivní elektrodu v oblasti bederní páteře a v oblasti horní krční páteře. Medetron s.r.o.

13 DeKa-Titan ® - Pain Reliever
Výhody Vhodný pro okamžité použití – kdykoliv, kdekoliv i při sportu Nepotřebuje žádné napájení Malý a šikovný – použití i při vrcholovém sportu Efektivnost Bez vedlejších efektů Jednoduché použití Nošení jako hodinky Přímé, diskrétní spojení s pozicí bolesti přes elektrody Nízká cena Žádné baterie, žádné napájení 100 % - výroba v Německu Medetron s.r.o.

14 DeKa-Titan ® - Pain Reliever
Patenty Germany / EU USA Medetron s.r.o.

15 DeKa-Titan ® - Pain Reliever
Certifikáty EU USA Australia Egypt Medetron s.r.o.

16 DeKa-Titan ® - Pain Reliever Zpětná odezva pacientů
Helene Schaudig (I) Nuremberg, Zpráva o mé zkušenosti s náramkem DE-KA-Titan Po narození mého 2. syna v roce 1987 jsem začala trpět migrénami. Útoky byly zpočátku hormonálního původu a závislé na mém cyklu. Bohužel momentálně dostupná hormonální terapie byla úspěšná jen zpočátku než se syndrom stal nezávislý na mém cyklu. Proto mi následný příchod menopauzy nepřinesl žádnou výhodu a silné bolesti hlavy společně s neustále rostoucí nevolností přetrvaly. Můj manžel je uznávaný gynekolog ve velké praxi a já jsem členem soukromého zdravotního pojištění, což je pro mě šance zkusit všechny dostupné léčebné možnosti. Medetron s.r.o.

17 DeKa-Titan ® - Pain Reliever Zpětná odezva pacientů
Helene Schaudig (II) Vyzkoušela jsem všechny dostupné možnosti, včetně všech ortodoxních lékařských terapií založených na přírodní bázi, relaxační cvičení a psychoterapii. Zkusila jsem také alternativní medicínu, přírodní léčbu, akupunkturu a homeopatii. Žádná z těchto metod nebyla úspěšná. Nicméně je třeba říct, že trvalé užívání antidepresivních látek doplněných v případě nutnosti o silné přípravky proti bolesti přinášelo určité dílčí úspěchy. Bohužel jsem musela tento typ léčby přerušit, protože nebylo možné při tomto způsobu léčby plnit mé každodenní pracovní úkoly: Měla jsem pocit, jako bych byla zabalená v bavlnce a má přirozená duševní bdělost byla zcela potlačena. V únoru 2008 jsem byla seznámena s tzv. "náramkem bolesti", tj. DE-KA-Titan. Z počátku jsem byla překvapena z úspěchu a samozřejmě jsem byla velmi šťastná. Jak bylo doporučeno, dala jsem si titanový náramek na začátku záchvatu migrény, připojila pomocí kabelů ke správně umístěným elektrodám a šla dělat mé běžné činnosti. K mé absolutné rozkoši jsem nevnímala 90 až 100 procent bolesti. Neužívala jsem žádné přípravky proti bolesti. V případech kdy pocity nevolnosti nebyly zcela odstraněny jsem si vzala jednoduchý čípek Vomex A. Nezávisle na skutečně získané kvalitě života jsem myslela, že je úžasné, že jsem nebyla vystavena žádnému ovlivnění nebo omezení mé efektivnosti. Můj úspěch pobídl mého manžela, aby představil titanový náramek i jeho pacientům. Medetron s.r.o.

18 DeKa-Titan ® - Pain Reliever
Kontaktní informace Webové stránky Telefon + 420 / Mobil + 420 / Česká republika Slovensko Medetron s.r.o. nám.T.G.Masaryka 588 Zlín Czech Republic Web-Site Telefon / Hong Kong DE – KA Titan Medical (Asia) HK Ltd. Flat A, 1/F 155c Tong Fuk Village Lantau Island Tel Germany DE-KA Medizinprodukte GmbH & Co. KG Buchenschlag 85 D Nürnberg Medetron s.r.o.

19 Děkujeme za vaši pozornost!
DeKa-Titan ® Inteligentní úleva od bolesti Děkujeme za vaši pozornost! Medetron s.r.o.


Stáhnout ppt "DE-KA TITAN ® – Inteligentní úleva od bolestí"

Podobné prezentace


Reklamy Google