Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

K V A R T E T O Co k sobě patří Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "K V A R T E T O Co k sobě patří Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu"— Transkript prezentace:

1 K V A R T E T O Co k sobě patří Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV). V materiálu máte na výběr z barevné varianty nebo černobílé vybarvovací varianty. Doporučuji zalaminovat – vydrží déle. Kromě hry kvarteto přikládám další možnosti využití: - Prohlížení a jmenování jednotlivých obrázků s dospělým, rozhovor nad obrázky, vyprávění. - Podávání obrázků. Dítě vybírá a podává obrázky podle pokynů dospělého. - Třídit obrázky, které k sobě patří. - Doplňování čtveřic obrázků. - Výběr obrázků, které mají určitou společnou charakteristiku, aj.

2 TRIČKOSUKNĚČEPICEKRAŤASY OBLEČENÍ

3 HRNECMISKASKLENICEHRNEČEK NÁDOBÍ

4 PESKOČKASLEPICEKRÁLÍK ZVÍŘATA

5 ŽIDLESTŮLPOSTELSKŘÍŇ NÁBYTEK

6 KNIHAGUMATUŽKASEŠIT VE ŠKOLE

7 AUTOLETADLOVLAKLOĎ DOPRAVA

8 BUBÍNEKKYTARAHOUSLETRUMPETA HUDEBNÍ NÁSTROJE HUDEBNÍ NÁSTROJE HUDEBNÍ NÁSTROJE HUDEBNÍ NÁSTROJE

9 KOPRETINATULIPÁNNARCISSNĚŽENKA KVĚTINY

10 JABLKOHRUŠKAŠVESTKATŘEŠNĚ OVOCE

11 MRKEVRAJČEPAPRIKAOKURKA ZELENINA

12 OKORTYNOSUCHO SMYSLY

13 KVARTETO Co k sobě patří KVARTETO Co k sobě patří KVARTETO Co k sobě patří KVARTETO Co k sobě patří

14 TRIČKOSUKNĚČEPICEKRAŤASY OBLEČENÍ

15 NÁDOBÍ HRNECMISKASKLENICEHRNEČEK

16 PESKOČKASLEPICEKRÁLÍK ZVÍŘATA

17 ŽIDLESTŮLPOSTELSKŘÍŇ NÁBYTEK

18 KNIHAGUMATUŽKASEŠIT VE ŠKOLE

19 AUTOLETADLOVLAKLOĎ DOPRAVA

20 BUBÍNEKKYTARAHOUSLETRUMPETA HUDEBNÍ NÁSTROJE HUDEBNÍ NÁSTROJE HUDEBNÍ NÁSTROJE HUDEBNÍ NÁSTROJE

21 KOPRETINATULIPÁNNARCISSNĚŽENKA KVĚTINY

22 JABLKOHRUŠKAŠVESTKATŘEŠNĚ OVOCE

23 MRKEVRAJČEPAPRIKAOKURKA ZELENINA

24 OKORTYNOSUCHO SMYSLY

25 KVARTETO Co k sobě patří KVARTETO Co k sobě patří KVARTETO Co k sobě patří KVARTETO Co k sobě patří

26 Použité zdroje Michal Kalaš [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Věra Gošová [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Michal Kalaš [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Věra Gošová [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Michal Kalaš [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Věra Fišerová [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Michal Kalaš [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Michal Kalaš [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Michal Kalaš [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Michal Kalaš [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Hana Pilařová [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Pavlína Hublová [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Hana Pilařová [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "K V A R T E T O Co k sobě patří Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu"

Podobné prezentace


Reklamy Google