Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MÍSTO, KTERÉ BYCH CHTĚL NAVŠTÍVIT Hongkong. Hongkong je čínské město a region ležící na pobřeží Jihočínského moře. Hongkong je významné ekonomické a obchodní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MÍSTO, KTERÉ BYCH CHTĚL NAVŠTÍVIT Hongkong. Hongkong je čínské město a region ležící na pobřeží Jihočínského moře. Hongkong je významné ekonomické a obchodní."— Transkript prezentace:

1 MÍSTO, KTERÉ BYCH CHTĚL NAVŠTÍVIT Hongkong

2 Hongkong je čínské město a region ležící na pobřeží Jihočínského moře. Hongkong je významné ekonomické a obchodní centrum. Patří mezi nejhustěji osídlené oblasti světa. Populace: 7 061 000 ¨ Úředním jazykem Hongkongu je čínština a angličtina, nejrozšířenějším mluveným jazykem je však kantonština. Nápisy jsou pouze dvojí čínsko-anglické.

3 Proč bych chtěl Honkong navštívit ? čínské jídlo (rámen, nudle) obchody Honkongský gaming house velké mrakodrapy

4 Zajímavá místa v Honkongu Botanická zahrada -Nachází se uprostřed města -Slouží hlavně k odpočinku a pokochání krásami přírody -Vstupné je zdarma -Několik fontán

5 Nový rok Jedna z nejzajímavějších událostí Využije se několik tisíc petard Ukázka


Stáhnout ppt "MÍSTO, KTERÉ BYCH CHTĚL NAVŠTÍVIT Hongkong. Hongkong je čínské město a region ležící na pobřeží Jihočínského moře. Hongkong je významné ekonomické a obchodní."

Podobné prezentace


Reklamy Google