Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

 Facebook je socíální síť, která umožňuje komunikaci s přáteli, spolupracovníky, spolužáky a lidmi z okolí. Na Facebooku můžete kontaktovat přátele,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: " Facebook je socíální síť, která umožňuje komunikaci s přáteli, spolupracovníky, spolužáky a lidmi z okolí. Na Facebooku můžete kontaktovat přátele,"— Transkript prezentace:

1

2  Facebook je socíální síť, která umožňuje komunikaci s přáteli, spolupracovníky, spolužáky a lidmi z okolí. Na Facebooku můžete kontaktovat přátele, přidávat fotky a videa z různých akcí.  Facebook je přeložen do více než 70 světových jazyků a je tam již registrováno kolem 650 miliónů lidí z celého světa, ale toto číslo stoupá každou minutou.

3 Registrace je velice jednoduchá. Stačí zadat: Jméno, příjmení, e-mail, heslo, pohlaví a datum narození. Poté stačí jen potvrdit registraci, která přijde na mail.

4 Pak už se stačí jen přihlásit. A můžete začít: přidávat si kamarády, vkládat si fotky, upravovat si profil.


Stáhnout ppt " Facebook je socíální síť, která umožňuje komunikaci s přáteli, spolupracovníky, spolužáky a lidmi z okolí. Na Facebooku můžete kontaktovat přátele,"

Podobné prezentace


Reklamy Google