Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

NÁZEV ŠKOLY: Základní škola Javorník, okres Jeseník REDIZO: 600 150 585 NÁZEV: VY_32_INOVACE_385_Odeslání Emailu AUTOR: Ivana Mikulenková ROČNÍK, DATUM:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "NÁZEV ŠKOLY: Základní škola Javorník, okres Jeseník REDIZO: 600 150 585 NÁZEV: VY_32_INOVACE_385_Odeslání Emailu AUTOR: Ivana Mikulenková ROČNÍK, DATUM:"— Transkript prezentace:

1 NÁZEV ŠKOLY: Základní škola Javorník, okres Jeseník REDIZO: NÁZEV: VY_32_INOVACE_385_Odeslání u AUTOR: Ivana Mikulenková ROČNÍK, DATUM: 5. ročník, VZDĚL. OBOR, TÉMA: Informatika, Odeslání u ČÍSLO PROJEKTU: OPVK 1.4

2 Přihlášení na Odeslání nového u s přílohou

3 Už víte, že y slouží k odesílání elektronické pošty. Nyní se naučíte tuto poštu odesílat. Máte vytvořenou poštovní schránku na Gmailu. Přihlásíte se ke svému účtu na Gmailu, na

4 Zadejte své uživatelské jméno a heslo. Klikněte na Přihlásit se.

5 V levém menu klikněte na: Napsat

6 Do pole Komu zadejte kamaráda, kterému chcete zprávu poslat. Pole Předmět je nepovinné, ale vhodné. Do těla zprávy můžete napsat, co Vás napadne. Na konci klikněte na Odeslat pro odeslání zprávy.

7 K u můžete připojit také přílohu, například obrázek, fotku, text. Klikněte na Připojit soubor a vyberte si soubor, který chcete odeslat.

8   Ilustrace: archiv autora


Stáhnout ppt "NÁZEV ŠKOLY: Základní škola Javorník, okres Jeseník REDIZO: 600 150 585 NÁZEV: VY_32_INOVACE_385_Odeslání Emailu AUTOR: Ivana Mikulenková ROČNÍK, DATUM:"

Podobné prezentace


Reklamy Google