Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka – téma – Složení půdy autor VM:Monika.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka – téma – Složení půdy autor VM:Monika."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka – téma – Složení půdy autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:Únor 2012 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 3.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Prvouka, tematického okruhu – Rozmanitosti přírody. Formou pracovního listu zpracovává téma – Složení půdy. Žáci ve skupině nebo samostatně nakreslí a popíší složení půdy. VY_52_INOVACE_PRV.3.26_Složení půdy_pracovní list

2 Nakreslete a popište složení půdy Pracovní list 3.ročník – Složení půdy

3 Pracovní list 3.ročník – Půda Řešení rostliny humus ornice rozložené kamenné podloží kamenné podloží


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka – téma – Složení půdy autor VM:Monika."

Podobné prezentace


Reklamy Google