Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_52_INOVACE_PRV.3.28_ Užitkové rostliny_pracovní list název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_52_INOVACE_PRV.3.28_ Užitkové rostliny_pracovní list název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk."— Transkript prezentace:

1 VY_52_INOVACE_PRV.3.28_ Užitkové rostliny_pracovní list název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:Leden 2012 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 3.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Prvouka, tematického okruhu – Rozmanitosti přírody. Formou pracovního listu žáci ve dvojicích nebo ve skupinách doplní zadané téma.

2 Malvice Peckovice Bobule Pracovní list 3. ročník – užitkové rostliny- vybarvěte a spojte co patří k sobě

3 Řešení Malvice Peckovice Bobule i-creative.cz - výtvarné nápady a omalovánky k vytisknutí vloženo dne 14.1.2012 tvořivé výtvarné techniky, omalovánky k vytisknutí, pracovní listy, nápady pro děti, inspirace pro rodiče a učitele


Stáhnout ppt "VY_52_INOVACE_PRV.3.28_ Užitkové rostliny_pracovní list název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk."

Podobné prezentace


Reklamy Google