Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

POWER POINT VLOŽENÍ TVARU STYL – Z NABÍDKY VLASTNÍ VÝPLŇ A OBRYS TVARU ZMĚNA VELIKOSTI, OTÁČENÍ KOPÍROVÁNÍ TVARU VKLÁDÁNÍ TVARU DO JIŽ VYTVOŘENÉHO TVARU.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "POWER POINT VLOŽENÍ TVARU STYL – Z NABÍDKY VLASTNÍ VÝPLŇ A OBRYS TVARU ZMĚNA VELIKOSTI, OTÁČENÍ KOPÍROVÁNÍ TVARU VKLÁDÁNÍ TVARU DO JIŽ VYTVOŘENÉHO TVARU."— Transkript prezentace:

1 POWER POINT VLOŽENÍ TVARU STYL – Z NABÍDKY VLASTNÍ VÝPLŇ A OBRYS TVARU ZMĚNA VELIKOSTI, OTÁČENÍ KOPÍROVÁNÍ TVARU VKLÁDÁNÍ TVARU DO JIŽ VYTVOŘENÉHO TVARU VLASTNÍ OBRÁZEK Žáci si prezentaci uloží a pak do ní přímo pracují.

2 Vložení tvaru Úkol : vlož si 5 jiných tvarů:

3 Styl tvaru z nabídky 1. Formát 2.Styly tvarů Úkol: změň tyto tvary pomocí Stylů

4 Vlastní výplň a obrys tvaru Úkol: změň tvary svým vlastním výběrem barvy

5 Změna velikosti, otáčení tvaru zůstane čtverec prodloužení tvaru rozšíření tvaru Tažením myší, po vložení tvaru, si také můžeš určit vlastní změnu. Úkol: vlož do rámečku jeden tvar a vyzkoušej změny pomocí značek u obrázku. Vlož druhý obrázek a tahem myši změň velikost,tvar.

6 Kopírování – vytvoř stejný obrázek Klik pravým na hvězdičku Zkopírovat sem, přenes ji vpravo,totéž udělej u očí a pusy. U svého obrázku si zvol jinou výplň i obrys tvaru.

7 Vkládání tvaru do tvaru Postupujeme naprosto stejným způsobem,jen nový tvar vložíš do již vloženého. Úkol: dokonči smajlíka.

8 Vytvoř si svůj obrázek za pomocí tvarů. Využij,co jsme se dnes naučili. Autor: Mgr. Hana Nová


Stáhnout ppt "POWER POINT VLOŽENÍ TVARU STYL – Z NABÍDKY VLASTNÍ VÝPLŇ A OBRYS TVARU ZMĚNA VELIKOSTI, OTÁČENÍ KOPÍROVÁNÍ TVARU VKLÁDÁNÍ TVARU DO JIŽ VYTVOŘENÉHO TVARU."

Podobné prezentace


Reklamy Google