Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vyšetřování vnitřních statických účinků Přímý nosník je zatížen dvěma osamělými silami, spojitým zatížením a momentem silové dvojice. Určete reakce ve.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vyšetřování vnitřních statických účinků Přímý nosník je zatížen dvěma osamělými silami, spojitým zatížením a momentem silové dvojice. Určete reakce ve."— Transkript prezentace:

1 Vyšetřování vnitřních statických účinků Přímý nosník je zatížen dvěma osamělými silami, spojitým zatížením a momentem silové dvojice. Určete reakce ve vazbách. Určete vnitřní statické účinky po celé délce nosníku. (síly normálové-N, síly posouvající-T, vnitřní ohybové momenty-Mo) 1. Krok –uvolnění a zavedení reakčních účinků ve vazbách Rovnovážné rovnice Následující rovnici je možno použít jako kontrolní pro výsledky získané z předchozích momentových rovnic. Uvolnění nosníku

2 2. Krok –Vlastní vyšetřování vnitřních statických účinků v místech X1,X2,X3. Znaménková dohoda Při vyšetřování zleva Při vyšetřování zprava

3 Vlastní vyšetřování vnitřních statických účinků v místě X1 Vyšetřování v místě X1 zleva Vyšetřování v místě X1 zprava

4 Vlastní vyšetřování vnitřních statických účinků v místě X2 Vyšetřování v místě X2 zleva Vyšetřování v místě X2 zprava

5 Vlastní vyšetřování vnitřních statických účinků v místě X3 Vyšetřování v místě X3 zleva Vyšetřování v místě X3 zprava


Stáhnout ppt "Vyšetřování vnitřních statických účinků Přímý nosník je zatížen dvěma osamělými silami, spojitým zatížením a momentem silové dvojice. Určete reakce ve."

Podobné prezentace


Reklamy Google