Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.05. Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Věnuje se také správnému tvoření osnovy. Vzdělávací.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.05. Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Věnuje se také správnému tvoření osnovy. Vzdělávací."— Transkript prezentace:

1 Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.05

2 Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Věnuje se také správnému tvoření osnovy. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: využívá poznatků o jazyce a stylu ke gramaticky i věcně správnému písemnému projevu Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok 2011-2012 Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : osmý ročník základní školy Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Věnuje se také správnému tvoření osnovy. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: využívá poznatků o jazyce a stylu ke gramaticky i věcně správnému písemnému projevu Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok 2011-2012 Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : osmý ročník základní školy Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.05

3

4

5

6

7

8

9

10 Zdroje: STYBLÍK, Vastimil. Český jazyk pro 8. r. ZŠ. Praha: SPN, 2000. ISBN 80-7235-126-5.


Stáhnout ppt "Výklad VY_32_INOVACE_ČJ-S 8.,9.05. Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výkladem a jeho kompozicí. Věnuje se také správnému tvoření osnovy. Vzdělávací."

Podobné prezentace


Reklamy Google