Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace: Prezentace seznamuje s Osvobozeným divadlem a jeho protagonisty. Ukázka ze hry Kat a blázen. Žáci se orientují v textu a řeší úkoly. Vzdělávací.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace: Prezentace seznamuje s Osvobozeným divadlem a jeho protagonisty. Ukázka ze hry Kat a blázen. Žáci se orientují v textu a řeší úkoly. Vzdělávací."— Transkript prezentace:

1

2 Anotace: Prezentace seznamuje s Osvobozeným divadlem a jeho protagonisty. Ukázka ze hry Kat a blázen. Žáci se orientují v textu a řeší úkoly. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: pojmy- divadelní hra, satira, komika, forbína, Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : devátý ročník základní školy Anotace: Prezentace seznamuje s Osvobozeným divadlem a jeho protagonisty. Ukázka ze hry Kat a blázen. Žáci se orientují v textu a řeší úkoly. Vzdělávací oblast: Český jazyk a literatura Autor: PaedDr. Kajetána Buchtová Jazyk: český Očekávaný výstup: pojmy- divadelní hra, satira, komika, forbína, Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: druhý stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen : devátý ročník základní školy Osvobozené divadlo VY_32_INOVACE_ČJ-L 8.,9.13

3

4 vlastní jméno Jiří Wachsmann Jan WerichJiří Voskovec

5

6

7 Práce s textem: díl druhý, obraz sedmý Čítanka 9, str slova až 1.10 minuta

8

9 Zdroje: Čítanka 9, Prodos, 2001, ISBN lated


Stáhnout ppt "Anotace: Prezentace seznamuje s Osvobozeným divadlem a jeho protagonisty. Ukázka ze hry Kat a blázen. Žáci se orientují v textu a řeší úkoly. Vzdělávací."

Podobné prezentace


Reklamy Google