Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pohádka, hlavní postavy, hlavní myšlenka (ponaučení) Anotace: Pohádka: Sůl nad zlato. Kdo je hlavní postava? Které jsou vedlejší postavy? Jaká je hlavní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pohádka, hlavní postavy, hlavní myšlenka (ponaučení) Anotace: Pohádka: Sůl nad zlato. Kdo je hlavní postava? Které jsou vedlejší postavy? Jaká je hlavní."— Transkript prezentace:

1 Pohádka, hlavní postavy, hlavní myšlenka (ponaučení) Anotace: Pohádka: Sůl nad zlato. Kdo je hlavní postava? Které jsou vedlejší postavy? Jaká je hlavní myšlenka pohádky? Úryvek z pohádky. Vzdělávací oblast: Český jazyk – literatura Autor: Vlasta Lindovská Jazyk: Český Očekávaný výstup: Při jednoduchém rozboru literárních textů používá elementární literární pojmy. Volně reprodukuje text podle svých schopností, tvoří vlastní literární text na dané téma. Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: Žák Stupeň a typ vzdělávání: První stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: Školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen: Pátý ročník základní školy VY_32_INOVACE_Čj-L4.,5.14

2 Pohádku Sůl nad zlato jistě všichni známe - Kdo je hlavní postava?- Jaká je hlavní myšlenka pohádky?- Které jsou vedlejší postavy?

3

4 Použité obrázky: Použitý film:


Stáhnout ppt "Pohádka, hlavní postavy, hlavní myšlenka (ponaučení) Anotace: Pohádka: Sůl nad zlato. Kdo je hlavní postava? Které jsou vedlejší postavy? Jaká je hlavní."

Podobné prezentace


Reklamy Google