Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Gestikulace, pantomima Anotace: Co je gesto? Příklady gest. Co je gestikulace? Co je pantomima? Film (pantomima): Slepice v podání Jaroslava Čejky. Vzdělávací.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Gestikulace, pantomima Anotace: Co je gesto? Příklady gest. Co je gestikulace? Co je pantomima? Film (pantomima): Slepice v podání Jaroslava Čejky. Vzdělávací."— Transkript prezentace:

1 Gestikulace, pantomima Anotace: Co je gesto? Příklady gest. Co je gestikulace? Co je pantomima? Film (pantomima): Slepice v podání Jaroslava Čejky. Vzdělávací oblast: Český jazyk – sloh Autor: Vlasta Lindovská Jazyk: Český Očekávaný výstup: Volí vhodné verbální i nonverbální prostředky řeči v běžných školních i mimoškolních situacích. Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: Žák Stupeň a typ vzdělávání: První stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: Školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen: Pátý ročník základní školy VY_32_INOVACE_Čj-S4.,5.20

2 Co je gesto? Gesto znamená posunek, tělesný pohyb, který něco vyjadřuje nebo dává najevo. Co to znamená?

3 Co je gestikulace? U člověka gesta často doprovázejí řeč a tvoří gestikulaci.

4 Co je pantomima? Pantomima je způsob vyjádření pomocí mimiky a gestikulace s prvky tance a to vše bez použití hlasu.

5

6 Použité video: Použitá literatura: Použité obrázky:


Stáhnout ppt "Gestikulace, pantomima Anotace: Co je gesto? Příklady gest. Co je gestikulace? Co je pantomima? Film (pantomima): Slepice v podání Jaroslava Čejky. Vzdělávací."

Podobné prezentace


Reklamy Google