Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Přídavná jména Anotace: Zopakování slovní zásoby. Pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí nová slovíčka, jejich význam pak hledají v anglicko-českém.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Přídavná jména Anotace: Zopakování slovní zásoby. Pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí nová slovíčka, jejich význam pak hledají v anglicko-českém."— Transkript prezentace:

1 Přídavná jména Anotace: Zopakování slovní zásoby. Pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí nová slovíčka, jejich význam pak hledají v anglicko-českém slovníku. Číslo v tabulce označuje písmeno psaného slova v angličtině. Ch je bráno jako jedna hláska. Vzdělávací oblast: Anglický jazyk Autor: Vlasta Lindovská Jazyk: Anglický Očekávaný výstup: Vyslovuje foneticky správně. Rozšiřuje slovní zásobu, používá anglicko-český slovník. Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: Žák Stupeň a typ vzdělávání: První stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: Školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen: Čtvrtý ročník základní školy VY_32_INOVACE_Aj 3.,4.17

2 colours

3 adjectives

4 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: SLI M What is it? Najdi ve slovníku.

5 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: FAT What is it? Najdi ve slovníku.

6 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: BEATI FU UL What is it? Najdi ve slovníku.

7 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: NIC E What is it? Najdi ve slovníku.

8 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: UGL Y What is it? Najdi ve slovníku.

9 Použité obrázky: Použité audio:


Stáhnout ppt "Přídavná jména Anotace: Zopakování slovní zásoby. Pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí nová slovíčka, jejich význam pak hledají v anglicko-českém."

Podobné prezentace


Reklamy Google