Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Barvy Anotace: Na základě znalosti základních barev pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí názvy dalších barev v angličtině. Číslo v tabulce označuje.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Barvy Anotace: Na základě znalosti základních barev pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí názvy dalších barev v angličtině. Číslo v tabulce označuje."— Transkript prezentace:

1 Barvy Anotace: Na základě znalosti základních barev pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí názvy dalších barev v angličtině. Číslo v tabulce označuje písmeno psaného slova v angličtině. Ch je bráno jako jedna hláska. Vzdělávací oblast: Anglický jazyk Autor: Vlasta Lindovská Jazyk: Anglický Očekávaný výstup: Rozšiřuje slovní zásobu, používá anglicko-český slovník. Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: Žák Stupeň a typ vzdělávání: První stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: Školní rok 2011-2012 Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen: Třetí ročník základní školy VY_32_INOVACE_Aj 3.,4.01

2 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: ORANGE 5.1.3.5.1.4.

3 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: PINK 3.5. 2.

4 I Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: VOLET 3.2.6.3. 5. 12

5 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: GREY 2. 1.

6 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: SILVER 3.2.1.3.1.

7 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: GOLDEN 3.2.3. 4.5.

8 Použité obrázky: http://www.obrazky.cz/?step=20&filter=1&s=&size=any&sId=EKmSMQ60C1kwlH 67otK5&orientation=&q=paruky&from=101 http://www.obrazky.cz/?step=20&filter=1&s=&size=any&sId=EKmSMQ60C1kwlH 67otK5&orientation=&q=paruky&from=101


Stáhnout ppt "Barvy Anotace: Na základě znalosti základních barev pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí názvy dalších barev v angličtině. Číslo v tabulce označuje."

Podobné prezentace


Reklamy Google