Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Barvy Anotace: Na základě znalosti základních barev pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí názvy dalších barev v angličtině. Číslo v tabulce označuje.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Barvy Anotace: Na základě znalosti základních barev pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí názvy dalších barev v angličtině. Číslo v tabulce označuje."— Transkript prezentace:

1 Barvy Anotace: Na základě znalosti základních barev pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí názvy dalších barev v angličtině. Číslo v tabulce označuje písmeno psaného slova v angličtině. Ch je bráno jako jedna hláska. Vzdělávací oblast: Anglický jazyk Autor: Vlasta Lindovská Jazyk: Anglický Očekávaný výstup: Rozšiřuje slovní zásobu, používá anglicko-český slovník. Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: Žák Stupeň a typ vzdělávání: První stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: Školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen: Třetí ročník základní školy VY_32_INOVACE_Aj 3.,4.01

2 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: ORANGE

3 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: PINK

4 I Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: VOLET

5 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: GREY 2. 1.

6 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: SILVER

7 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: GOLDEN

8 Použité obrázky: 67otK5&orientation=&q=paruky&from= otK5&orientation=&q=paruky&from=101


Stáhnout ppt "Barvy Anotace: Na základě znalosti základních barev pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí názvy dalších barev v angličtině. Číslo v tabulce označuje."

Podobné prezentace


Reklamy Google