Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:6. ročník – Člověk a zdraví - Výchova ke zdraví – Péče o zdraví autor VM:Mgr.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:6. ročník – Člověk a zdraví - Výchova ke zdraví – Péče o zdraví autor VM:Mgr."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:6. ročník – Člověk a zdraví - Výchova ke zdraví – Péče o zdraví autor VM:Mgr. Kateřina Kostelecká období vytvoření VM:březen 2012 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 6.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a zdraví, tematického okruhu – Péče o zdraví. Formou prezentace se žák seznámí s pojmem zdraví, nemoc, péče o zdraví, chování v době nemoci. VY_32_INOVACE_VkZ.6.11-Péče o zdraví-prezentace

2 Zdraví Pro své zdraví dělám… Jím ovoce a zeleninu. Sportuji. Myji si ruce. Pravidelně se sprchuji, otužuji se.Dostatečně spím. Piji neslazené nápoje.

3 Nemoc - příznaky Bolí mne hlava. Mám teplotu. Mám rýmu, smrkám.

4 Nemoc – chování v době nemoci. Navštívím svého lékaře, lékařku. Ležím v posteli, užívám léky.

5 Zdravá strava

6 Opakování Co není zdravé?


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT zaměření VM:6. ročník – Člověk a zdraví - Výchova ke zdraví – Péče o zdraví autor VM:Mgr."

Podobné prezentace


Reklamy Google