Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_52_INOVACE_PRV.3.35 _Lidské tělo_pracovní list název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_52_INOVACE_PRV.3.35 _Lidské tělo_pracovní list název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho."— Transkript prezentace:

1 VY_52_INOVACE_PRV.3.35 _Lidské tělo_pracovní list název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho svět – Prvouka autor VM:Monika Živnůstková období vytvoření VM:Únor 2012 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 3.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, vyučovacího předmětu Prvouka, tematického okruhu – Člověk a jeho zdraví. Formou pracovního listu zpracovává téma – Lidské tělo. Žáci ve skupině nebo samostatně popíší části těla.

2 Pracovní list Popiš jednotlivé části těla.

3 Člověk Popiš jednotlivé části těla - řešení hlava krk ruce trup nohy

4 Pracovní list Popiš jednotlivé části

5 Lidské tělo Popis hlavy- řešení obočí oči nos vlasy ústa uši


Stáhnout ppt "VY_52_INOVACE_PRV.3.35 _Lidské tělo_pracovní list název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:3. ročník – Člověk a jeho."

Podobné prezentace


Reklamy Google