Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ANIMACE V PowerPointu 2010. Proč používat animace? Potřebujeme-li upoutat pozornost na konkrétní místo prezentace je velmi vhodné použít animaci. SEM.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ANIMACE V PowerPointu 2010. Proč používat animace? Potřebujeme-li upoutat pozornost na konkrétní místo prezentace je velmi vhodné použít animaci. SEM."— Transkript prezentace:

1 ANIMACE V PowerPointu 2010

2 Proč používat animace? Potřebujeme-li upoutat pozornost na konkrétní místo prezentace je velmi vhodné použít animaci. SEM SE DÍVEJ TU HALÓ TADY TADY JSEM TU JSEM

3 Jak přidat animaci? Klikni na kartu Animace Poté klikni na vybraný typ animace. Vyber si text, obrázek, klipart či jiné místo, který chceš animovat a označ jej kliknutím. třeba Rozvinovací šipkou můžeš přejít na další typy animací.

4 Můžeš také nastavit různé možnosti animací. Klikni na položku Možnosti efektu Podokno animací ti umožní je přeuspořádat a další možnosti nastavení.

5 Tvoje práce? Doplň svou prezentaci o stádiích vývoje žáby textem a použij také různé druhy animací.

6 Vytvořila Mgr. Silvie LUKŠOVÁ


Stáhnout ppt "ANIMACE V PowerPointu 2010. Proč používat animace? Potřebujeme-li upoutat pozornost na konkrétní místo prezentace je velmi vhodné použít animaci. SEM."

Podobné prezentace


Reklamy Google