Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kuchař Kuchař či kuchařka je člověk, který se zabývá přípravou a úpravou jídla. Profesionální kuchaři vaří v restauracích, školních či závodních jídelnách,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kuchař Kuchař či kuchařka je člověk, který se zabývá přípravou a úpravou jídla. Profesionální kuchaři vaří v restauracích, školních či závodních jídelnách,"— Transkript prezentace:

1 Kuchař Kuchař či kuchařka je člověk, který se zabývá přípravou a úpravou jídla. Profesionální kuchaři vaří v restauracích, školních či závodních jídelnách, nemocnicích a podobně. Jako šéfkuchař se pak označuje vedoucí kuchař kuchyně. Kuchaři však mohou být i amatéři vařící v domácnosti či pro své hosty.

2 Výhody  Je to práce která by mě bavila.  Můžu ujídat u práce :3  Celkem vysoké platy.  Možnost vyučení + maturita

3 Nevýhody  Dluhá pracovní doba.  Schopnost vždy vyjít s hostem

4 Místo výkonu práce  Kuchyně (You dont say)  Hotely  Penziony  Školy  Bufety  Fast foody

5 Dojíždění  Místo kuchaře se hledá na každém rohu dojíždění není problém.

6 Kvalifikace  Kuchař nastupuje jako obyčejný pomocník ale můžese vypracovat až na místo šéf kuchaře (Lidi pod sebou,větší plat,lepší pracovní doba)

7 Zaměstnanost  Velká (jídlo potřebujou 3miliardy lidí)(všichni)

8 Zdravotní požadavky  Stačí aby byl člověk zdravý jak psichycky tak fyzicky.

9 Zdroje  95% z mojí hlavy  3% wikipedia  2% obrázky z ruzných zdroju (hledáno na google obrázky)

10 Zdroje 2  (nepochopil jsem zda li máme vypsat zdroje informací nebo zdroje pro práci proto píšu oboje)  Jídlo se získává z farem ovoce,zelena se pěstují,a nebo jsou tak zvané masové farmy (farmy kde se chová dobytek pouze na maso,těchto farem je většina)

11 Konec  Vytvořil : Ladislav Bůžek  PS: Dejte mi prosím alspoň za 3 vím že nemám graf nešlo mi to ale snažil jsem se.


Stáhnout ppt "Kuchař Kuchař či kuchařka je člověk, který se zabývá přípravou a úpravou jídla. Profesionální kuchaři vaří v restauracích, školních či závodních jídelnách,"

Podobné prezentace


Reklamy Google