Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Cukrář/ka o Cukráři jsou něco jako umělci. Musí umět dobře zpracovat suroviny na dorty, bít trpěliví a zručný. o Je to velmi složitá a deprimující práce.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Cukrář/ka o Cukráři jsou něco jako umělci. Musí umět dobře zpracovat suroviny na dorty, bít trpěliví a zručný. o Je to velmi složitá a deprimující práce."— Transkript prezentace:

1 Cukrář/ka o Cukráři jsou něco jako umělci. Musí umět dobře zpracovat suroviny na dorty, bít trpěliví a zručný. o Je to velmi složitá a deprimující práce.

2 kvalifikace o Je zapotřebí mít Střední odborné vzdělání s výučním listem. o Pro vzdělávání v tomto oboru jsou významné vyučovací předměty základní školy: Chemie, Přírodopis, Výtvarná výchova

3 Výhody a nevýhody Výhody: o Plat 12 000 až 14 000 Kč. o Pracovní doba: PO-PÁ: 7:30 - 17:30 SO: 8:00 - 17:00 NE: 11:00 - 17:00 Nevýhody: o Namáhavá, stresující práce.

4 V ykonávání práce například Cukrárna Příbram o adresa: náměstí 17. listopadu 294, Příbram – 261 01 o Cukrárna Příbram nabízí jak příjemné posezení, tak i profesionální výrobu dortů ke každé příležitosti. o Cukrárna má dvě provozovny: Václavské Náměstí, Příbram II a Náměstí 17. listopadu, Příbram VII. o Dorty lze objednávat přes telefon, nebo přímo v dané cukrárně.

5 Dojíždění do práce Z Velké dobré do Příbram trvá 1 hodinu a délka trasy je 84 km. Cena dojíždění je 567,-

6 Graf

7 Vytvořila: Nikola Batakova Zdroje: Google, seznam a knihy


Stáhnout ppt "Cukrář/ka o Cukráři jsou něco jako umělci. Musí umět dobře zpracovat suroviny na dorty, bít trpěliví a zručný. o Je to velmi složitá a deprimující práce."

Podobné prezentace


Reklamy Google