Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Přírodověda 4. ročník.  Piš konkrétní příklady do jednotlivých skupin živé přírody, pracuj s učebnicí Přírodověda 4, piš přímo na interaktivní tabuli.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Přírodověda 4. ročník.  Piš konkrétní příklady do jednotlivých skupin živé přírody, pracuj s učebnicí Přírodověda 4, piš přímo na interaktivní tabuli."— Transkript prezentace:

1 Přírodověda 4. ročník

2  Piš konkrétní příklady do jednotlivých skupin živé přírody, pracuj s učebnicí Přírodověda 4, piš přímo na interaktivní tabuli do jednotlivých snímků prezentace :

3

4

5

6  Ke každé části neživé přírody najdi čím je pro život na Zemi důležitá, zapiš heslovitě na interaktivní tabuli, hledat můžeš např. na http://cs.wikipedia.org/wiki/Hlavn%C3%AD_strana : http://cs.wikipedia.org/wiki/Hlavn%C3%AD_strana

7

8

9

10

11

12  Autor materiálu: Mgr. et Mgr. Pavlína Burdová  Datum vytvoření: 19.9.2011  Ročník: 4.  Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět.  Obrázky: Obrázky z galerie Klipart pro Microsoft Office 7. 


Stáhnout ppt "Přírodověda 4. ročník.  Piš konkrétní příklady do jednotlivých skupin živé přírody, pracuj s učebnicí Přírodověda 4, piš přímo na interaktivní tabuli."

Podobné prezentace


Reklamy Google