Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Společenstvo lesa Přírodověda 4. ročník. Pokud si nejsi jistý odpovědí hledej v učebnici Přírodověda 4 nebo v encyklopedii. Pracuj na interaktivní tabuli.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Společenstvo lesa Přírodověda 4. ročník. Pokud si nejsi jistý odpovědí hledej v učebnici Přírodověda 4 nebo v encyklopedii. Pracuj na interaktivní tabuli."— Transkript prezentace:

1 Společenstvo lesa Přírodověda 4. ročník

2 Pokud si nejsi jistý odpovědí hledej v učebnici Přírodověda 4 nebo v encyklopedii. Pracuj na interaktivní tabuli. Po vyplnění si kliknutím ověř svou odpověď.

3 Spoj živočicha s jeho potravou:

4 Napiš pořadí v potravním řetězci:

5 Přiřaď živočicha k jeho obydlí – spoj šipkou:

6 Napiš názvy rostlin:

7 Roztřiď houby na jedlé a jedovaté: jedléjedovaté Liška obecná Hřib dubový Žampion polní Křemenáč osikový Václavka smrková Muchomůrka růžovka Bedla vysoká Klouzek sličný Hřib satan Muchomůrka červená Muchomůrka tygrovaná Muchomůrka zelená Závojenka olovová Vláknice Patouillardova

8 Odkazy Já, autor tohoto díla, jej tímto uvolňuji jako volné dílo, a to celosvětově. V některých zemích to není podle zákona možné; v takovém případě: Poskytuji komukoli právo užívat toto dílo za libovolným účelem, a to bezpodmínečně s výjimkou podmínek vyžadovaných zákonemvolné dílo Tento snímek pochází z 4. vydání Meyers Konversationslexikon ( ).Autorská práva vypršela, a tento obraz je ve veřejné doméně. Na Tento soubor je volné dílo, protože doba ochrany majetkových autorských práv již vypršela. To platí ve Spojených státech, Austrálii, státech Evropské unie a dalších zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 70 let po jeho smrti.volné dílo

9 Autor materiálu: Mgr. et Mgr. Pavlína Burdová Datum vytvoření: Ročník: 4. Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět.


Stáhnout ppt "Společenstvo lesa Přírodověda 4. ročník. Pokud si nejsi jistý odpovědí hledej v učebnici Přírodověda 4 nebo v encyklopedii. Pracuj na interaktivní tabuli."

Podobné prezentace


Reklamy Google