Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Historie a současnost ochrany přírody v České republice Pří_079_Rozmanitost přírody_Historie a současnost ochrany přírody v České republice Autor: Mgr.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Historie a současnost ochrany přírody v České republice Pří_079_Rozmanitost přírody_Historie a současnost ochrany přírody v České republice Autor: Mgr."— Transkript prezentace:

1 Historie a současnost ochrany přírody v České republice Pří_079_Rozmanitost přírody_Historie a současnost ochrany přírody v České republice Autor: Mgr. Marie Boučková Škola: Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.38/ Název projektu: Modernizace výuky na ZŠ Slušovice, Fryšták, Kašava a Velehrad Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

2 Anotace:  Digitální učební materiál je určen pro práci za pomoci počítače s interaktivní tabulí. Je součástí tématického okruhu „Rozmanitost přírody.“  Materiál je v souladu s osnovami vyučovacího předmětu přírodověda a ŠVP pro základní vzdělávání ZŠ Slušovice. Je určený k vyvozování nového učiva, opakování a procvičování učiva.V prezentaci je stručným způsobem uvedena historie a součastnost ochrany přírody v České republice.  Tento materiál vznikl ze zápisů autora jako doplňující materiál k učebnici: MATYÁŠEK, Jiří, Věra ŠTIKOVÁ a Josef TRNA. Přírodověda 5: Člověk a jeho svět. Bratislavská 23d, Brno: NOVÁ ŠKOLA s.r.o., ISBN  Je určen pro předmět přírodověda 5.ročník.

3

4 3.

5 4.

6 5.

7

8

9

10 6.

11

12

13

14 7.

15

16 8.

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33 1.Soubor:Cedule PR Kaňon Labe u Belvedéru.jpg. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, last modified on [cit ]. Dostupné z: 2.Soubor:CHKO (Moravský kras).JPG. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, 2001-, last modified on [cit ]. Dostupné z: 3.Soubor:Coal mine Wyoming.jpg. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, last modified on [cit ]. Dostupné z: 4.Soubor:Chalupska-slat.jpg. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, last modified on [cit ]. Dostupné z: 5.Soubor:Čihadlo.jpg. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, last modified on [cit ]. Dostupné z: 6.Soubor:Žofínský prales 1.jpg. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, last modified on [cit ]. Dostupné z: 7.Soubor:Národní přírodní památka Hojná voda (01).jpg. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, last modified on [cit ]. Dostupné z: 8.Soubor:Boubinsky prales during NS Boubinsky prales in summer 2011 (13).JPG. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, last modified on [cit ]. Dostupné z: ZDROJE POUŽITÝCH MATERIÁLŮ:


Stáhnout ppt "Historie a současnost ochrany přírody v České republice Pří_079_Rozmanitost přírody_Historie a současnost ochrany přírody v České republice Autor: Mgr."

Podobné prezentace


Reklamy Google