Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 28923 Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 28923 Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST Šablona číslo: IV /2 Pravidla pro počítání mocniny s přirozeným mocnitelem Název: Matematika – 8.r., Pravidla pro počítání mocniny s přirozeným mocnitelem. Anotace: Materiál obsahuje pravidla počítání pro mocniny s přirozeným mocnitelem při řešení úloh. Autor: Tamara Huková. Datum: Jazyk: čeština. Ročník: VIII. Předmět: Matematika. Očekávaný výstup: Žáci matematizují jednoduché reálné situace s využitím druhé odmocniny. Klíčová slova: druhá odmocnina, základ odmocniny. Druh učebního materiálu: Power Pointová prezentace. Autorem materiálu a všech jeho částí,není-li uvedeno jinak,je Tamara Huková. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

2 a 5 a 5 a 5 a 5 b b 5 b b 5 ( ) = a o =1 (-a) 4 = a 4 (-a) 4 = a 4 (-a) 5 = -a 5 (-a) 5 = -a 5 (a:b) 5 = a 5 :b 5 (a:b) 5 = a 5 :b 5 Autorem materiálu a všech jeho částí,není-li uvedeno jinak,je Tamara Huková. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

3 10= = = = = =10 8 Autorem materiálu a všech jeho částí,není-li uvedeno jinak,je Tamara Huková. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

4 Napište jako přirozená čísla: Autorem materiálu a všech jeho částí,není-li uvedeno jinak,je Tamara Huková. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.


Stáhnout ppt "Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 28923 Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google