Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 28923 Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 28923 Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST Šablona číslo: IV/2 Kdo si hraje nezlobí Název: Matematika - 8.r, Kdo si hraje nezlobí. Anotace: Materiál obsahuje všechny údaje pro zpracování ceny koupeného a vyrobeného domečku pro děti. Autor: Tamara Huková Datum: Jazyk : čeština Ročník: VIII. Předmět :Matematika Očekávaný výstup: Žáci určují cenu vyrobeného domečku a porovnávají ji s cenou v obchodě. Klíčová slova: cena, materiál pro výrobu Druh učebního materiálu: PowerPointová prezentace Autorem materiálu a všech jeho částí,není-li uvedeno jinak je Tamara Huková. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

2 3. 135x110x145cm Lak na dřevo - 150Kč, barva -110Kč, spojovací materiál – 100Kč. 155,8 Kč/m 2 s DPH Vlnitá krytina B7 FS 610 × mm 9 kg/ks 113,00 135,60sDPH 150cm 130cm 110cm Autorem materiálu a všech jeho částí,není-li uvedeno jinak je Tamara Huková. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

3 Palubky: Krytina: Ost. materiál: Autorem materiálu a všech jeho částí,není-li uvedeno jinak je Tamara Huková. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.

4 Autorem materiálu a všech jeho částí,není-li uvedeno jinak je Tamara Huková. Dostupné na OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR.


Stáhnout ppt "Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 28923 Milovice projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google