Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Psovité šelmy Mgr. Vlastimil Volčko Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Psovité šelmy Mgr. Vlastimil Volčko Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační."— Transkript prezentace:

1 Psovité šelmy Mgr. Vlastimil Volčko Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.26/02.0068

2 Psovité šelmy: -Masožravci, kteří štvou kořist – štíhlé tělo, dlouhé nohy a ocas. -Drápy na nohou nejsou zatažitelné. -Protáhlý čenich.

3 Vlk obecný: -Předek psa domácího. -Žije ve smečce s přísným řádem. -Chráněn zákonem.

4 http://barcalili.blogerka.cz/obrazky/barcalili.blogerka.cz/vlk-obecny2.jpg

5 http://files.pzjalicnak.webnode.sk/200000024-97f1798eba/Vlk-dravy-Canis-lupus.jpg

6 http://www.weronicka.estranky.cz/img/mid/7/smecka.jpg

7 Liška obecná: -Noční dravec. -Samotářský život. -Buduje si podzemní nory. -Loví přemnožené myši, hlodavce a nemocné slabé zajíce.

8 http://ms-snezne.wbs.cz/zver/liska5.jpg

9 http://www.neviditelnycert.cz/data/files/img/liscata.jpg

10 Použité zdroje: Objekty použité k vytvoření této prezentace jsou součástí Microsoft PowerPoint, Ivana Vaněčková, Jana Skýbová, Drahuše Markvartová, Tomáš Hejda (2006): Přírodopis 8 učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia, Nakladatelství Fraus 2006, dále vlastní nápady. Materiály jsou určeny pro bezplatné používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech základních škol. Jakékoliv další využití podléhá autorskému zákonu. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Vlastimil Homolka. Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.26/02.0068


Stáhnout ppt "Psovité šelmy Mgr. Vlastimil Volčko Zkvalitnění výuky přírodovědných předmětů s cílem zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech registrační."

Podobné prezentace


Reklamy Google