Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi 200901 V E R Z E 200901 Systém a Personalistika.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi 200901 V E R Z E 200901 Systém a Personalistika."— Transkript prezentace:

1 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi V E R Z E Systém a Personalistika

2 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi Modul: Personální evidence Sestava S04POM01 – Pracovní pomůcky k datumu. Vazba mezi osobou a pracovními pomůckami editované ve formuláři „Svěřené předměty“.

3 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi Modul: Personální evidence Sestava S04PZ01 – Potvrzení o zaměstnání – nová textová hodnota.

4 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi Modul: Personální evidence Sestava S04PZ01D – Potvrzení o zaměstnání část IV - nová tisková sestava s údaji pro zápočet předchozích dob pracovní neschopnosti.

5 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi Modul: Personální evidence Sestava S04VYST1 – Výstupy– seznam zaměstnanců - sestava upravena – export do MS Excel. c_prac_mistapm_nazevc_funkcefce_nazev zámečník zámečníci elektrikář elektřikáři odborný referent referent odborný referent referent specialista IT referent personální ředitel odborný ředitel instalatéři mistr mistr

6 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi Modul: Personální evidence Nároky a čerpání dovolené - informace o detailech čerpání dovolené jsou přístupny i uživatelům bez definované správní jednotky.

7 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi Modul: Personální evidence Prázdný formulář - do výběru položek přidána textová hodnota „pohlaví“.

8 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi Modul: Personální evidence Průvodce „Nový PV“ – vypočtená hodnota kráceného tarifu se zaokrouhluje na dvě desetinná místa.

9 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi Modul: Personální evidence – výchova a vzdělávání Absolvované vzdělávání – stejná data v poli „Téma kurzu“ a „Číselníku témat kurzů“. Podmínka platnosti záznamu. Změna v záhlaví formuláře „Datum nástupu“.

10 S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "S NÁMI DOKÁŽETE VÍCE... Zákaznický den k verzi 200901 V E R Z E 200901 Systém a Personalistika."

Podobné prezentace


Reklamy Google