Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Registr přechodných pobytů Manuál k aplikaci. Základní informace Aplikace byla vytvořena pro potřeby evidence údajů o.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Registr přechodných pobytů Manuál k aplikaci. Základní informace Aplikace byla vytvořena pro potřeby evidence údajů o."— Transkript prezentace:

1 Registr přechodných pobytů Manuál k aplikaci

2 Základní informace http://www.krizové-rizeni.cz/rpp Aplikace byla vytvořena pro potřeby evidence údajů o přechodných změnách pobytu osob a evidence údajů o přechodných změnách pobytu osob za stavu nebezpečí, viz. směrnice Ministerstva vnitra č. j. MV- 55649-19/PO-OKR-2013. Správcem aplikace je MV GŘ HZS ČR. Aplikace je dostupná prostřednictvím internetu a to na adrese: Přístup do aplikace mají obecní úřady, obce s rozšířenou působností, krajské úřady, krajská ředitelství hasičských záchranných sborů a Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR. Přístup do aplikace je chráněn heslem.

3 Základní menu pro výběr odpovídajícího přihlašovacího formuláře Kontaktní formulář pro nahlášení problému, zaslání dotazu atd.

4 Přihlašovací formulář pro obecní úřady. Pro výběr konkrétní obce je nutné nejprve vybrat patřičný kraj a obec s rozšířenou působností.

5 Možnost přepnutí se na výpis celé obce s rozšířenou působností. Vytvoření nového záznamu. Možnost stažení záložní tabulky ve formátu MS Excel. Odhlášení z aplikace.

6 Informace o počtu vypsaných záznamů a celkovém počtu záznamů. Nastavení počtu záznamů zobrazených na stránce. Filtrování vypsaných záznamů dle vybraného sloupce. Možnosti exportu: Kopírování tabulky do schránky Náhled tisku Export do MS Excel Vyhledávání v záznamech. Hledá ve všech sloupcích. Listování mezi jednotlivými stránkami výpisu. Záhlaví tabulky Kliknutím na nadpis kteréhokoli sloupce se tabulka seřadí dle vybraného sloupce. Druhým kliknutím se změní pořadí výpisu.

7 Mazání dat Aplikace si před vymazáním záznamu vyžádá potvrzení. Editace Umožňuje upravit dříve zadané údaje.

8 Výběr obce Postupný výběr obce, nejprve je potřeba vybrat kraj a obec s rozšířenou působností. Datum narození Kliknutím na ikonu kalendáře se vyvolá okno pro výběr roku, následně měsíce a nakonec dne narození. Možnosti odeslání Tlačítko „Odeslat“ uloží záznam a přesměruje na stránku s přehledem záznamů. Pole „Další záznam“ rovněž uloží formulář, ale zůstane na stejné stránce, což umožní rychlé vložení dalších záznamů. Povinné údaje: Jméno, příjmení, datum narození, obec a číslo popisné. Aplikace kontroluje vyplnění těchto údajů a nedovolí založit záznam bez jejich vyplnění.

9 Více informací na http://www.krizove-rizeni.cz/rpphttp://www.krizove-rizeni.cz/rpp Dotazy, připomínky: formulář na úvodní stránce 30.1.2014


Stáhnout ppt "Registr přechodných pobytů Manuál k aplikaci. Základní informace Aplikace byla vytvořena pro potřeby evidence údajů o."

Podobné prezentace


Reklamy Google