Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Koncept Stop Cafe. Jednotná nabídka hot dog a čerstvé kávy Hot dog ohřev uzeniny na rolleru, ohřev pečiva v kontaktním grilu hluboko zmrazené polotovary.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Koncept Stop Cafe. Jednotná nabídka hot dog a čerstvé kávy Hot dog ohřev uzeniny na rolleru, ohřev pečiva v kontaktním grilu hluboko zmrazené polotovary."— Transkript prezentace:

1 Koncept Stop Cafe

2 Jednotná nabídka hot dog a čerstvé kávy Hot dog ohřev uzeniny na rolleru, ohřev pečiva v kontaktním grilu hluboko zmrazené polotovary v nabídce 3 - 4 druhy uzeniny (v ČR jsou v nabídce aktuálně tři druhy) kečup, hořčice a mexická omáčka - možno dochutit dle přání zákazníka nabídka hot dog denně ve všední dny od 6:00 do 20:00, v so + ne od 8:00 do 20:00 Koncept Stop Cafe

3 Káva prodej čerstvé, presované kávy, na každou porci je před přípravou nápoje umleta dávka zrnkové kávy prodej ze samoobslužného modulu prodej pouze do kelímku Espresso Espresso picollo Espresso s mlékem Cappuccino Latte Macchiato Čokoláda Používáme kávu od renomovaných evropských společností. K přípravě mléčných kávových nápojů používáme čerstvé mléko. Koncept Stop Cafe

4

5 STOP CAFE BISTRO stávající provozovnu jsme re-modelovali a re-designovali podle konceptu STOP CAFE dosavadní nabídka čerstvých a zapečených baget, pizzy, polévek atd. je zachována nabídka je rozšířena o hot dog káva je nabízena ze samoobslužného modulu V roce 2012 uvedeme do provozu 88 provozoven STOP CAFE, z toho 24 provozoven STOP CAFE BISTRO. Celkem budeme v konceptu STOP CAFE nabízet hot dog na 92 čerpacích stanicích, včetně tří čs ORLEN.


Stáhnout ppt "Koncept Stop Cafe. Jednotná nabídka hot dog a čerstvé kávy Hot dog ohřev uzeniny na rolleru, ohřev pečiva v kontaktním grilu hluboko zmrazené polotovary."

Podobné prezentace


Reklamy Google