Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Koncept Stop Cafe.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Koncept Stop Cafe."— Transkript prezentace:

1 Koncept Stop Cafe

2 Koncept Stop Cafe Jednotná nabídka hot dog a čerstvé kávy Hot dog
ohřev uzeniny na rolleru, ohřev pečiva v kontaktním grilu hluboko zmrazené polotovary v nabídce druhy uzeniny (v ČR jsou v nabídce aktuálně tři druhy) kečup, hořčice a mexická omáčka - možno dochutit dle přání zákazníka nabídka hot dog denně ve všední dny od 6:00 do 20:00, v so + ne od 8:00 do 20:00

3 Koncept Stop Cafe Káva prodej čerstvé, presované kávy, na každou porci je před přípravou nápoje umleta dávka zrnkové kávy prodej ze samoobslužného modulu prodej pouze do kelímku Espresso Espresso picollo Espresso s mlékem Cappuccino Latte Macchiato Čokoláda Používáme kávu od renomovaných evropských společností. K přípravě mléčných kávových nápojů používáme čerstvé mléko.

4 Koncept Stop Cafe

5 Koncept Stop Cafe STOP CAFE BISTRO
stávající provozovnu jsme re-modelovali a re-designovali podle konceptu STOP CAFE dosavadní nabídka čerstvých a zapečených baget, pizzy, polévek atd. je zachována nabídka je rozšířena o hot dog káva je nabízena ze samoobslužného modulu V roce 2012 uvedeme do provozu 88 provozoven STOP CAFE, z toho 24 provozoven STOP CAFE BISTRO. Celkem budeme v konceptu STOP CAFE nabízet hot dog na 92 čerpacích stanicích, včetně tří čs ORLEN.


Stáhnout ppt "Koncept Stop Cafe."

Podobné prezentace


Reklamy Google