Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Doprovod: Mgr. Martina Dvořáčková Mgr. Radka Dolíhalová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Doprovod: Mgr. Martina Dvořáčková Mgr. Radka Dolíhalová."— Transkript prezentace:

1 Doprovod: Mgr. Martina Dvořáčková Mgr. Radka Dolíhalová

2  Naše společná cesta začala v Zastávce u Brna, kde jsme měli sraz.  Nasedli jsme na vlak a jeli do Brna, tam všichni v plném počtu (mimo Kačenku :/) přestoupili na rychlík Brno— Pardubice, ve kterém jsme jeli další 2 hodiny.  Po vystoupení z rychlíku jsme nasedli na vlak, tím se jelo jen necelou půlhodinku.

3  Závěrečná cesta vlakem Trvala asi hodinu a půl.  Vlak měl jen jeden vagón a jeli jsme přes „vesnice“, které neměli ani jeden dům, zkrátka a dobře tam byly jen zastávky na vlak.  To taky odpovídalo kvalitě kolejí.

4  Na obědě jsme byli v Jičíně, pak naše cesta pokračovala do Prachova.  Hned jak jsme dojeli a ubytovali se v turistické chatě, nás čekala večeře. Po večeři jsme se vydali do areálu Prachovských skal.

5

6  Druhý den jsme se vydali na „krátkou“ vycházku.  Začínalo to na 6 km, v průběhu cesty se to zvýšilo na okruh dlouhý 11 km a skončilo to na 23 kilometrech.  Na to, jaká to byla cesta, tak se nám to všem moc líbilo.

7

8  Poslední den jsme hned po snídani vyrazili na autobus do Jičína, ovšem pěšky.  Měli jsme v nohách dalších krásných 12 km.  Došli jsme na autobusové nádraží a jelo se domů.

9  Bez telefonu by to nešlo.

10 Bylo to super

11

12  Těším se na další společné akce.

13 Michaela Frecerová C1. A


Stáhnout ppt "Doprovod: Mgr. Martina Dvořáčková Mgr. Radka Dolíhalová."

Podobné prezentace


Reklamy Google