Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla."— Transkript prezentace:

1

2 Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla.

3 A zde jsou: Povšimněte si, že všechna mají číslo 1. Je to úmyslně! Povšimněte si, že všechna mají číslo 1. Je to úmyslně!

4 1. Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo, a proto to taky děláme. Nesnaž se to změnit… Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo, a proto to taky děláme. Nesnaž se to změnit…

5 1. Nauč se pracovat s toaletním prkýnkem. Jsi už velká holka, to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. Já ho potřebuju nahoře, a ty dole. Já si taky nestěžuju na to, že ho necháváš dole. Nauč se pracovat s toaletním prkýnkem. Jsi už velká holka, to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. Já ho potřebuju nahoře, a ty dole. Já si taky nestěžuju na to, že ho necháváš dole.

6 1. Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo příliv a odliv. Prostě to tak je. Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo příliv a odliv. Prostě to tak je.

7 1. Nakupování NENÍ sport. A nikdy to tak brát nebudu! Nakupování NENÍ sport. A nikdy to tak brát nebudu!

8 1. Pláč je vydírání. Pláč je vydírání.

9 1. Můžeš mě požádat o cokoli. Musíme si však ujasnit následující: Můžeš mě požádat o cokoli. Musíme si však ujasnit následující: Jemný náznak nefunguje! Jemný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! PROSTĚ TO ŘEKNI! PROSTĚ TO ŘEKNI!

10 1. ‘Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačně akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky. ‘Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačně akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky.

11 1. Přijď za mnou s problémem pouze tehdy, když ho chceš vyřešit. To dělám. Na sympatie máš kamarádky. Přijď za mnou s problémem pouze tehdy, když ho chceš vyřešit. To dělám. Na sympatie máš kamarádky.

12 1. Bolest hlavy, která trvá 17 měsíců, je problém. Jdi k doktorovi. Bolest hlavy, která trvá 17 měsíců, je problém. Jdi k doktorovi.

13 1. Všecko, co jsem řekl před půl rokem, je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti jsou všechny poznámky převedeny na „null“ a „void“ za 7 dní. Všecko, co jsem řekl před půl rokem, je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti jsou všechny poznámky převedeny na „null“ a „void“ za 7 dní.

14 1. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Nás se na to neptej. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Nás se na to neptej.

15 1. Jestli se dá něco, co jsem řekl, interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsem měl na mysli ten druhý. Jestli se dá něco, co jsem řekl, interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsem měl na mysli ten druhý.

16 1. Můžeš nás o něco požádat nebo nám říct, jak to chceš udělat. Nikoliv obojí. Můžeš nás o něco požádat nebo nám říct, jak to chceš udělat. Nikoliv obojí. Pokud už víš, jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama. Pokud už víš, jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama.

17 1. Kdykoli je to možné, řekni to, co máš na mysli, během reklamy. Díky. Kdykoli je to možné, řekni to, co máš na mysli, během reklamy. Díky.

18 1. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme.

19 1. VŠICHNI muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. VŠICHNI muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. Broskvová je například šťáva, a ne barva. Dýňová to samé. Broskvová je například šťáva, a ne barva. Dýňová to samé. Netušíme, co je lila. Netušíme, co je lila.

20 1. Když něco svědí, tak to podrbu. To dělám. Když něco svědí, tak to podrbu. To dělám.

21 1. Když se zeptám, co se děje, a ty odpovíš „nic“, budu se chovat, jako že je všechno v pořádku. Samozřejmě vím, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí. Když se zeptám, co se děje, a ty odpovíš „nic“, budu se chovat, jako že je všechno v pořádku. Samozřejmě vím, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí.

22 1. Jestliže položíš otázku, na kterou nechceš dostat odpověď, očekávej odpověď, kterou nebudeš chtít slyšet. Jestliže položíš otázku, na kterou nechceš dostat odpověď, očekávej odpověď, kterou nebudeš chtít slyšet.

23 1. Pokud někam máme jít, absolutně všechno, co máš na sobě, je fajn. Opravdu. Pokud někam máme jít, absolutně všechno, co máš na sobě, je fajn. Opravdu.

24 1. Neptej se mě, na co myslím, pokud se nechceš bavit Neptej se mě, na co myslím, pokud se nechceš bavit – o sexu, – o sportu nebo – o autech a motorkách.

25 1. Máš dost oblečení. Máš dost oblečení.

26 1. Bot máš taky dostatek. Bot máš taky dostatek.

27 1. Jsem ve formě. Forma je i kulatá. Jsem ve formě. Forma je i kulatá.

28 1. Díky, že sis to přečetla. Ano, vím, že budu muset spát na gauči, ale věděla jsi, že to chlapům zas tak nevadí? Díky, že sis to přečetla. Ano, vím, že budu muset spát na gauči, ale věděla jsi, že to chlapům zas tak nevadí? Je to jako kempink. Je to jako kempink.

29 Pošli to tolika chlapům, kolika můžeš, aby se pobavili.

30 A pošli to tolika ženským, kolika můžeš, aby si doplnily vzdělání. A pošli to tolika ženským, kolika můžeš, aby si doplnily vzdělání.

31 Platí nejen pro rok 2010 Platí nejen pro rok 2010 Editace a hudba: adastra 2010 (www.adastra.estranky.cz)


Stáhnout ppt "Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla."

Podobné prezentace


Reklamy Google