Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla."— Transkript prezentace:

1 Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla.

2 A zde jsou tato pravidla: Povšimněte si, že všechny mají číslo 1. Je to úmyslně! Povšimněte si, že všechny mají číslo 1. Je to úmyslně!

3 1. Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo a proto to také děláme. Nesnaž se to změnit … Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo a proto to také děláme. Nesnaž se to změnit …

4 1. Nauč se pracovat s toaletním prkénkem – jsi velká holka, ty to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. My ho potřebujeme nahoře a ty dole. A my si taky nestěžujeme na to, že ho necháváš dole. Nauč se pracovat s toaletním prkénkem – jsi velká holka, ty to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. My ho potřebujeme nahoře a ty dole. A my si taky nestěžujeme na to, že ho necháváš dole.

5 1. Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo přiliv a odliv. Prostě to tak je. Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo přiliv a odliv. Prostě to tak je.

6 1. Nakupování NENÍ sport. A né, nikdy to tak brát nebudeme Nakupování NENÍ sport. A né, nikdy to tak brát nebudeme

7 1. Pláč je vydírání. Pláč je vydírání.

8 1. Požádej nás o co chceš. Musíme si ujasnit následující: Požádej nás o co chceš. Musíme si ujasnit následující: Jemný náznak nefunguje! Jemný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! PROSTĚ TO ŘEKNI! PROSTĚ TO ŘEKNI!

9 1. ‘Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačně akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky. ‘Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačně akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky.

10 1. Přijď za námi s problémem pouze tehdy, když chceš problém vyřešit. To děláme. Na sympatie máš kamarádky. Přijď za námi s problémem pouze tehdy, když chceš problém vyřešit. To děláme. Na sympatie máš kamarádky.

11 1. Bolest hlavy, která trvá 17měsíců je problém. Jdi k doktorovi. Bolest hlavy, která trvá 17měsíců je problém. Jdi k doktorovi.

12 1. Všecko co jsme řekli před půl rokem je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti, všechny poznámky jsou převedeny na null a void za 7 dní. Všecko co jsme řekli před půl rokem je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti, všechny poznámky jsou převedeny na null a void za 7 dní.

13 1. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Nás se na to neptej. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Nás se na to neptej.

14 1. Pokud se dá něco co jsme řekli interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsme mysleli ten druhý způsob. Pokud se dá něco co jsme řekli interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsme mysleli ten druhý způsob.

15 1. Můžeš nás o něco požádat, nebo nám říct, jak to chceš udělat. Můžeš nás o něco požádat, nebo nám říct, jak to chceš udělat. Ne obojí. Ne obojí. Pokud už víš jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama. Pokud už víš jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama.

16 1. Kdykoliv je to možné, prosíme řekni cokoliv máš na mysli během reklamy. Kdykoliv je to možné, prosíme řekni cokoliv máš na mysli během reklamy.

17 1. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme.

18 1. VŠICHNI muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. VŠICHNI muži vidí v 16 barvách, jako je defaultní nastavení Windows. Broskvová je například šťáva a ne barva. Dýňová to samé. Broskvová je například šťáva a ne barva. Dýňová to samé. Netušíme co je lila. Netušíme co je lila.

19 1. Když to svědí, tak to podrbeme. To děláme. Když to svědí, tak to podrbeme. To děláme.

20 1. Pokud se zeptáme, co se děje a ty odpovíš „nic“, budeme se chovat, jako že je vše v pořádku. Samozřejmě víme, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí. Pokud se zeptáme, co se děje a ty odpovíš „nic“, budeme se chovat, jako že je vše v pořádku. Samozřejmě víme, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí.

21 1. Pokud se zeptáš na otázku, na kterou nechceš odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet. Pokud se zeptáš na otázku, na kterou nechceš odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet.

22 1. Pokud někam máme jít, absolutně všechno co máš na sobě je fajn. Opravdu. Pokud někam máme jít, absolutně všechno co máš na sobě je fajn. Opravdu.

23 1. Neptej se nás na co myslíme, dokud se nebudeš chtít bavit o Neptej se nás na co myslíme, dokud se nebudeš chtít bavit o –Sexu, –Sportu, nebo –Autech a motorkách.

24 1. Máš dost oblečení. Máš dost oblečení.

25 1. Máš příliš bot. Máš příliš bot.

26 1. Jsem ve formě. Forma je i kulatá. Jsem ve formě. Forma je i kulatá.

27 1. Díky že sis to přečetla; Ano, vím, že budu muset spát na gauči, ale věděla jsi že to chlapům zas tak nevadí? Je to jako kemping.

28 Pošli to tolika chlapům, kolik můžeš, aby se pobavili.

29 A pošli to tolika ženským, kolik můžeš, aby si jim doplnilo vzdělání. A pošli to tolika ženským, kolik můžeš, aby si jim doplnilo vzdělání.

30 Platí nejen pro rok 2008 Platí nejen pro rok 2008


Stáhnout ppt "Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla."

Podobné prezentace


Reklamy Google