Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Test Test využívá pevného propojení neuronů v lidském mozku, které je u všech jedinců naší rasy stejné - podobně jako základní lidské reflexy, jako přivírání.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Test Test využívá pevného propojení neuronů v lidském mozku, které je u všech jedinců naší rasy stejné - podobně jako základní lidské reflexy, jako přivírání."— Transkript prezentace:

1 Test Test využívá pevného propojení neuronů v lidském mozku, které je u všech jedinců naší rasy stejné - podobně jako základní lidské reflexy, jako přivírání očí před světlem nebo shýbání se před letícím předmětem. Ale tohle je přeci jen z jiného soudku - jde pouze myšlenkové pochody, které u všech zkoumaných jedinců vyústí v překvapivě stejný závěr. Zjednodušeně řečeno, něco jako Copperfield. Divíme se tomu, ale zároveň víme, že to funguje. No nic, nemohl jsem si odpustit trochu „vědeckého“ komentáře. Udělej si následující test:

2 Pravidla testu: •Drž se instrukcí a pracuj co nejrychleji. •Nikdy nečti následující otázku dřív, než zodpovíš tu před tím. •Odpovědi nemusíš psát, jen si je "mysli". Bude to překvapení!

3 Start: Kolik je: 15 + 6 = ?

4 3 + 56 = ?

5 89 + 2 = ?

6 12 + 53 = ?

7 75 + 26 = ?

8 25 + 52 = ?

9 63 + 32 = ?

10 Začíná to byt těžké? Teď to nevzdávej, jsi skoro u konce!

11 123 + 5 = ?

12 RYCHLE!!! ŘEKNI NĚJAKÉ NÁŘADÍ A BARVU!!! PRVNÍ, CO TĚ NAPADNE!!!

13 Koukni se dál!

14 Byla to červená a kladivo, že jo !!!!!!?????

15 Jestli ne, patříš mezi 2% lidí, kteří mají odlišné nebo až abnormální myšlení. 98% lidi odpoví kladivo a červená nebo červené kladivo. Jestli tomu nevěříš, zkus dát test lidem kolem.


Stáhnout ppt "Test Test využívá pevného propojení neuronů v lidském mozku, které je u všech jedinců naší rasy stejné - podobně jako základní lidské reflexy, jako přivírání."

Podobné prezentace


Reklamy Google