Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Test osobnosti Zpracoval : Dalai Lama Můžeš poznat svou skutečnou osobnost!!! Dostaneš jen 4 krátké otázky, ale výsledek Tě velmi překvapí. Neoklam sám.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Test osobnosti Zpracoval : Dalai Lama Můžeš poznat svou skutečnou osobnost!!! Dostaneš jen 4 krátké otázky, ale výsledek Tě velmi překvapí. Neoklam sám."— Transkript prezentace:

1

2 Test osobnosti Zpracoval : Dalai Lama

3 Můžeš poznat svou skutečnou osobnost!!! Dostaneš jen 4 krátké otázky, ale výsledek Tě velmi překvapí. Neoklam sám sebe jen proto, že jsi zvědavý na výsledek! Pokračuj stlačením Enter…

4 Tvoje mysl a Tvoje pocity vytvářejí padák, z kterého máš najvětší užitek, když ho otevřeš. Budeš sa dobře bavit, ale jen tehdy, když přesně dodržíš návody. Nepodváděj!!! Pokračuj stlačením Enter….

5 PŘED ZAČÁTKEM SI COKOLIV PŘEJ !!! Napíš svoje želanie na papier a pokračuj stlačením Enter...

6 Upozornění !!! Odpověď napíš v uvedeném pořadí! Jsou jen 4 otázky, ale když se podíváš předem na výsledky, Tvoje odpovědi nebudou pravdivé!!! Takže ani náhodou nekoukej na výsledky!!! Pokračuj stlačením Enter….

7 Vezmi si pero a papír a na ten napíš svoje odpovědi! Na konci testu je budeš potřebovat. Tento test velmi prozradí o Tvé skutečné osobnosti. Na otázky odpověz na základe Tvých pocitů !!! Pokračuj stlačením Enter….

8 1. otázka Uvedené druhy zviřat uspořádej do pořadí tak, jak se Ti líbí! Kráva Tigr Ovce Kůň Prase Tvojí odpověď napiš na papír a pokračuj stlačením Enter !!!

9 2. otázka K následujícím slovům přiřaď jednu vlastnost, která Tě napadne ve vztahu s uvedeným slovem!! (např.: Kůň = rychlý) a.) Pes b.) Kočka c.) Potkan d.) Káva e.) Moře Odpovědi napiš na papír a pokračuj stlačením Enter !!!

10 3. otázka Mysli na takové lidi, kteří Tě znají a ztotožni je s následujícími barvami!! (Ke každému člověku přiřaď jen jednu barvu!) a.) žlutá b.) oranžová c.) červená d.) bílá e.) zelená Odpovědi napiš na papír a pokračuj stlačením Enter !!!

11 4. otázka Na závěr napiš svoje oblíbené číslo a svůj oblíbený den v týdnu ! Odpovědi napiš na papír a pokračuj stlačením Enter !!!

12 Skončil si??? Prosím Tě, ujisti se v tom, že jsi na otázky odpověděl úpřímně a že odpovědi odrážejí skutečnost !!!!

13 Poslední šance.... Chceš-li si znovu prohlédnout Tvoje odpovědi, dej “Esc“ a spusť znova prezentaci! Všechny Tvoje odpovědi jsou v pořádku ??? Tak potom pokračuj stlačením Enter….

14 Teď se můžeš podívat na výsledky. Ale ješte předtím: Zopakuj si Tvoje přání!!! Napiš ho na papír a pokračuj stlačením Enter !!!

15 Výsledek: 1. otázka Tato otázka zodpovídá na to, co má v Tvém životě přednost: Kráva = KARIÉRA Tigr = HRDOST Ovce = LÁSKA Kůň = RODINA Prase = PENÍZE Napiš na svůj papír vedle názvů zvířat uvedené výrazy! Tebou vytvořené pořadí ukazuje to, co je v Tvém životě na kterém místě zařazené..... pokračuj slačením Enter !!!

16 2. otázka Popis psa: TVOJE OSOBNOST Popis kočky: Osobnost Tvého (Tvojí) partnera (partnerky) Popis potkana: Osobnost Tvého nepřítele Popis kávy: Ukáže, jaký jsi v posteli. Popis moře: Ukáže, jaký život žiješ. Výsledky napiš vedle vlastností a pokračuj stlačením Enter !!!

17 3. otázka Žlutá: Tento člověk na Tebe nikdy nezapomene. Oranžová: Tohoto člověka považuješ za nejlepšího přítele. Červená: Tohoto člověka máš opravdu rád(a). Bílá : Tento člověk je Tvůj duševní spřízněnec. Zelená: Na tohoto člověka se budeš pamatovat po celý Tvůj život. Výsledky napiš vedle jmen a pokračuj stlačením Enter !!!

18 4. otázka Pošli tento test alespoň tolika lidem, jaké je Tvoje šťastné číslo, a Tvoje přání se splní v ten den, který jsi napsal(a), jako Tvůj oblíbený den v týdnu. Tento test připravil: Dalai Lama V roku Millénia. Porozmýšlej trochu o tomto všem! Stlačením Enter ukonči...

19 Tento e-mail nevymaž, ale do 96 hodín pošli ďalej. Budeš fantasticky prekvapený. Je to pravda !!! …aj vtedy, keď Ty tomu neveríš !!!! Koniec …


Stáhnout ppt "Test osobnosti Zpracoval : Dalai Lama Můžeš poznat svou skutečnou osobnost!!! Dostaneš jen 4 krátké otázky, ale výsledek Tě velmi překvapí. Neoklam sám."

Podobné prezentace


Reklamy Google