Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kdybych uměl(a) polapit duhu, udělal(a) bych to. Jen pro Tebe, abych se s Tebou mohl(a) podělit o její krásu. Automaticky se zvukem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kdybych uměl(a) polapit duhu, udělal(a) bych to. Jen pro Tebe, abych se s Tebou mohl(a) podělit o její krásu. Automaticky se zvukem."— Transkript prezentace:

1

2 Kdybych uměl(a) polapit duhu, udělal(a) bych to. Jen pro Tebe, abych se s Tebou mohl(a) podělit o její krásu. Automaticky se zvukem

3 Ve dnech, kdy chceš být sám(a), bych postavil(a) horu, která by byla jen Tvoje. Místo upřímnosti, kde bys mohl(a) být jen Ty.

4

5 Kdybych mohl(a) vzít Tvoje nesnáze do rukou, hodil(a) bych je do moře.

6 Nech mne ale být tím, čím dovedu být nejlépe, přítelem, který je vždy tady. Všechny tyto věci jsou pro mne ale nemožné. Neumím postavit horu ani chytit duhu.

7 Toto je Certifikát přátelství !!!

8 Pošli to všem přátelům, o kterých si myslíš, že si zaslouží objetí.A také osobě od které jsi to dostal. Pošli to všem přátelům, o kterých si myslíš, že si zaslouží objetí.A také osobě od které jsi to dostal. Když se Ti vrátí jednou: Pak se víc otevři a hledej další přátele.Když se Ti vrátí jednou: Pak se víc otevři a hledej další přátele. Když se Ti vrátí dvakrát: Je to dobrý začátek.Když se Ti vrátí dvakrát: Je to dobrý začátek. Když se Ti vrátí třikrát: Pak jsi dobrý přítel.Když se Ti vrátí třikrát: Pak jsi dobrý přítel. Když se Ti vrátí čtyřikrát :Když se Ti vrátí čtyřikrát : Pak jsi oblíbený.Pak jsi oblíbený. Když se Ti vrátí pětkrát: Pak máš opravdové přátele!Když se Ti vrátí pětkrát: Pak máš opravdové přátele!


Stáhnout ppt "Kdybych uměl(a) polapit duhu, udělal(a) bych to. Jen pro Tebe, abych se s Tebou mohl(a) podělit o její krásu. Automaticky se zvukem."

Podobné prezentace


Reklamy Google