Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo tebe se usmívali. Žij svůj život do konce tak, aby jsi.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo tebe se usmívali. Žij svůj život do konce tak, aby jsi."— Transkript prezentace:

1

2 Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo tebe se usmívali. Žij svůj život do konce tak, aby jsi se smál, i když jiní pláčou – protože jen takhle můžeš jiným vyčarovat úsměv na tváři... Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo tebe se usmívali. Žij svůj život do konce tak, aby jsi se smál, i když jiní pláčou – protože jen takhle můžeš jiným vyčarovat úsměv na tváři...

3 Nehledej krásu – je klamavá. Nehledej bohatství. Bohatství je opominutelné. Hledej někoho, kto tě dokáže rozesmát. Protože stačí jeden úsměv, aby se tvůj pochmurný ded vyjasnil. Nehledej krásu – je klamavá. Nehledej bohatství. Bohatství je opominutelné. Hledej někoho, kto tě dokáže rozesmát. Protože stačí jeden úsměv, aby se tvůj pochmurný ded vyjasnil.

4 Je pravda, že si neceníme, toho co máme, pokod o to nepříjdeme. Ale je také pravda, že nevíme, co nám chybí, pokud nás to nepotká... Je pravda, že si neceníme, toho co máme, pokod o to nepříjdeme. Ale je také pravda, že nevíme, co nám chybí, pokud nás to nepotká...

5 V životě jsou momenty, kdy ti někdo tak strašne chybí, že ho chceš unést ze svého snu, aby jsi ho mohl opravdu obejmout! V životě jsou momenty, kdy ti někdo tak strašne chybí, že ho chceš unést ze svého snu, aby jsi ho mohl opravdu obejmout!

6 Když se jedny dveře směrem ke štěstí zavřou, otevřou se jiné. otevřou se jiné. Často zůtáváme tak dlouho stát a smutně hledíme na ty zavřené dveře, na ty zavřené dveře, že si ani nevšimneme, že se nám už dávno otevřelo okno! Když se jedny dveře směrem ke štěstí zavřou, otevřou se jiné. otevřou se jiné. Často zůtáváme tak dlouho stát a smutně hledíme na ty zavřené dveře, na ty zavřené dveře, že si ani nevšimneme, že se nám už dávno otevřelo okno!

7 Sni, o čem snít chceš. Choď, kam jít chceš. Buď tím, kým jen chceš být....protože máš jen jeden život!! Sni, o čem snít chceš. Choď, kam jít chceš. Buď tím, kým jen chceš být....protože máš jen jeden život!!

8 Přeji ti ve tvém životě lásku a štěstí, aby se ti dařilo. aby se ti dařilo. Zkoušky, aby jsi zůstal silný. Slzy, aby jsi zůstal lydský. A naději, aby se ti splnily tvoje sny. Přeji ti ve tvém životě lásku a štěstí, aby se ti dařilo. aby se ti dařilo. Zkoušky, aby jsi zůstal silný. Slzy, aby jsi zůstal lydský. A naději, aby se ti splnily tvoje sny.

9 Šťastní lidé nemají pravděpodobně vždy to nejlepší z nejlepšího - ale dělají to nejlepší ze všeho, co se jim vyplatí. co se jim vyplatí. Šťastní lidé nemají pravděpodobně vždy to nejlepší z nejlepšího - ale dělají to nejlepší ze všeho, co se jim vyplatí. co se jim vyplatí.

10 Láska začína úsměvem, Roste polibkem A končí jednou slzou. Nechej minulost odejít, Aby tvoje budoucnost mohla najít místo na rozkvetení! Láska začína úsměvem, Roste polibkem A končí jednou slzou. Nechej minulost odejít, Aby tvoje budoucnost mohla najít místo na rozkvetení!

11 Život se neměří sekundami, ale momenty, které ti vyrazily dech! Život se neměří sekundami, ale momenty, které ti vyrazily dech!

12 Pošli tento e-mail lidem, kteří jsou pro tebe důležití! Tak jako jsem to udělal já…

13 …lidem, kteří se tě nějakýmzpůsobem dotkli… …lidem, kteří se tě nějakýmzpůsobem dotkli…

14 …těm, kteří tě uměli rozesmát, …těm, kteří tě uměli rozesmát, když jsi to opravdu potřeboval... …těm, kteří tě uměli rozesmát, …těm, kteří tě uměli rozesmát, když jsi to opravdu potřeboval...

15 …těm, kteří ti ukázali pozitivní věci, když ti bylo zle... …těm, kteří ti ukázali pozitivní věci, když ti bylo zle...

16 ….těm, kterých blízkost je pro tebe velmi důležitá... ….těm, kterých blízkost je pro tebe velmi důležitá...

17 …těm, kterých se ve svém životě nechceš vzdát! …těm, kterých se ve svém životě nechceš vzdát!

18 Pokud tento e-mail nepošleš dál, nic se nestane. nic se nestane. Příjdeš ale o příležitost, zpříjemnit a vyjasnit tímto e-mailem někomu den.

19 Posílám ti úsměv Posílám ti úsměv


Stáhnout ppt "Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo tebe se usmívali. Žij svůj život do konce tak, aby jsi."

Podobné prezentace


Reklamy Google