Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Tebe se usmívali. Žij svůj život tak, aby si se smál, i.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Tebe se usmívali. Žij svůj život tak, aby si se smál, i."— Transkript prezentace:

1

2 Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Tebe se usmívali. Žij svůj život tak, aby si se smál, i když jiní pláčí – protože jen tak můžeš jiným vyčarovat úsměv na tváři... Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Tebe se usmívali. Žij svůj život tak, aby si se smál, i když jiní pláčí – protože jen tak můžeš jiným vyčarovat úsměv na tváři...

3 Nehledej krásu – je klamlivá. Nehledej bohatství. Bohatství je pominutelné. Hledej někoho, kdo Tě umí rozesmát. Protože stačí jeden úsměv, aby se Tvůj pochmurný den vyjasnil. Nehledej krásu – je klamlivá. Nehledej bohatství. Bohatství je pominutelné. Hledej někoho, kdo Tě umí rozesmát. Protože stačí jeden úsměv, aby se Tvůj pochmurný den vyjasnil.

4 Je pravda, že si neceníme to, co máme, pokud o to nepřijdeme. Ale je také pravda, Že nevíme, co nám chybí, pokud nás to nepostihne... Je pravda, že si neceníme to, co máme, pokud o to nepřijdeme. Ale je také pravda, Že nevíme, co nám chybí, pokud nás to nepostihne...

5 V životě jsou momenty, kdy Ti někdo tak strašně chybí, že ho chceš unést ze svého snu, aby si ho mohl opravdu obejmout! V životě jsou momenty, kdy Ti někdo tak strašně chybí, že ho chceš unést ze svého snu, aby si ho mohl opravdu obejmout!

6 Když se jedny dveře štěstí zavřou, otevřou se jiné. Často zůstáváme tak dlouho stát a smutně hledíme na ty zavřené dveře, že si ani nevšimneme, že se nám už dávno otevřelo okno! Když se jedny dveře štěstí zavřou, otevřou se jiné. Často zůstáváme tak dlouho stát a smutně hledíme na ty zavřené dveře, že si ani nevšimneme, že se nám už dávno otevřelo okno!

7 Sni, o čem snít chceš. Choď, kam jít chceš. Buď tím, čím chceš být....protože máš jen jeden život!! Sni, o čem snít chceš. Choď, kam jít chceš. Buď tím, čím chceš být....protože máš jen jeden život!!

8 Přeji Ti v Tvém živote lásku a štěstí, aby se ti dařilo. Zkoušky, aby jsi zůstal silný. Slzy, aby jsi zůstal lidský. A naději, aby se Ti splnily Tvoje sny. Přeji Ti v Tvém živote lásku a štěstí, aby se ti dařilo. Zkoušky, aby jsi zůstal silný. Slzy, aby jsi zůstal lidský. A naději, aby se Ti splnily Tvoje sny.

9 Šťastní lidé nemají pravděpodobně vždy to nejlepší z nejlepšího - ale dělají to nejlepší ze všeho, co se jim vyplatí. co se jim vyplatí. Šťastní lidé nemají pravděpodobně vždy to nejlepší z nejlepšího - ale dělají to nejlepší ze všeho, co se jim vyplatí. co se jim vyplatí.

10 Láska začíná úsměvem, roste polibkem. a končí jednou slzou. Nechej minulost odejít, aby Tvoje budoucnost mohla najít místo k rozkvetnutí! Láska začíná úsměvem, roste polibkem. a končí jednou slzou. Nechej minulost odejít, aby Tvoje budoucnost mohla najít místo k rozkvetnutí!

11 Život se neměří sekundami, ale momenty, které Ti vyrazí dech! Život se neměří sekundami, ale momenty, které Ti vyrazí dech!

12 Pošli tento E-Mail lidem, kteří jsou pro Tebe důležití! Tak, jako jsem to udělala já…

13 …lidem, kteří se Tě nějakýmzpůsobemdotkli… …lidem, kteří se Tě nějakýmzpůsobemdotkli…

14 …těm, kteří Tě uměli rozesmát, …těm, kteří Tě uměli rozesmát, když jsi to opravdu potřeboval... …těm, kteří Tě uměli rozesmát, …těm, kteří Tě uměli rozesmát, když jsi to opravdu potřeboval...

15 …těm, kteří Ti ukázali pozitivní věci, když Ti bylo zle... …těm, kteří Ti ukázali pozitivní věci, když Ti bylo zle...

16 ….těm, kterých blízkost Ti je velmi důležitá... ….těm, kterých blízkost Ti je velmi důležitá...

17 …těm, kterých se ve svém životě nechceš vzdát! …těm, kterých se ve svém životě nechceš vzdát!

18 Jak tento E-mail nepošleš dál, nic se nestane. nic se nestane. Přijdeš ale o příležitost, zpříjemnit a vyjasnit tímto E-mailom někomu den.

19 Posílám Ti úsměv Posílám Ti úsměv


Stáhnout ppt "Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Když jsi se narodil, plakal si a všichni okolo Tebe se usmívali. Žij svůj život tak, aby si se smál, i."

Podobné prezentace


Reklamy Google