Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TIBETSKÝ TEST OSOBNOSTI. Dej si na tomto testu záležet a budeš velmi překvapený/á.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TIBETSKÝ TEST OSOBNOSTI. Dej si na tomto testu záležet a budeš velmi překvapený/á."— Transkript prezentace:

1 TIBETSKÝ TEST OSOBNOSTI

2 Dej si na tomto testu záležet a budeš velmi překvapený/á

3 Dalai Lama Ti navrhuje si to přečíst, aby jsi zjistil/a, jestli to na Tebe sedí. Velmi zajímavé.

4 Jen čtyři otázky a odpovědi Tě překvapí.

5 Buď upřímný/á a nepodváděj tím, že dopředu vyhledáš odpovědi. Mysl je jako padák, pracuje nejlépe, když je otevřená. Je zábava to vyplňovat, ale musíš velmi pozorně sledovat instrukce. Nepodváděj. Varování ! !

6 PŘEJ SI NĚCO PŘED TÍM, NEŽ ZAČNEŠ TEST!

7 Odpovídej na otázky postupně během vyplňování. Jsou jen 4 otázky a když je přečteš všechny před skončením testu, nebudeš mít upřímné výsledky. VAROVÁNÍ!

8 Splň všechna cvičení během toho, jak se budeš myší posouvat dále.

9 Nedívej se dopředu. Vem si pero a papír na zapsání svých odpovědí na každou otázku.

10 Nakonec, budeš to potřebovat. Je to upřímný dotazník, který Ti poví mnoho o sobě. Odpovídej na každou položku. První věc, která Tě napadne, je obyčejně ta správná. Zapamatuj si – nikdo jiný kromě Tebe to nevidí.

11 (1) Seřaď následujících 5 zvířat v pořadí Tvých preferencí (1.nejpreferovanější; 5. nejneoblíbenější): Kráva, Tygr, Ovce, Kůň, Prase

12 (2) Napiš na každou položku jedno slovo které ji nejvíc vystihuje: Pes, Kočka, Potkan, Káva, Moře.

13 (3) Mysli na někoho, kdo Tě dobře zná, je pro Tebe důležitý a můžeš k němu přiřadit jednu z následujících barev. Neopakuj svoji odpověď 2x. Napiš jen jednu osobu pro každou z barev: Žlutá, Oranžová, Červená, Bílá, Zelená.

14 (4) A nakonec, napiš svoje oblíbené číslo a svůj neoblíbenější den v týdnu.

15 Ujisti se, že odpovědi jsou takové, jaké SKUTEČNĚ CHCEŠ. DOKONČENÍ?

16 Podívej se na výklad jednotlivých odpovědí: Ale před tím než začneš, ZOPAKUJ ZOPAKUJ svoje přání.

17 ODPOVĚDI:

18 Toto definuje Tvé priority v životě. Kráva označuje KARIÉRU Tygr označuje HRDOST Ovce označuje LÁSKU Kůň označuje RODINU Prase označuje PENÍZE (1)

19 Tvůj popis psa zahrnuje v sobě Tvoji vlastní osobnost. Tvůj popis kočky zahrnuje v sobě osobnost Tvého partnera. Tvůj popis potkana zahrnuje v sobě osobnost Tvých nepřátel. Tvůj popis kávy, je to, jak si vysvětluješ sex. Tvůj popis moře zahrnuje v sobě Tvůj vlastní život. (2)

20 Žlutá: Někdo, na koho nikdy nezapomeneš Oranžová: Někdo, koho považuješ za skutečného přítele Červená: Někdo, koho skutečně miluješ Bílá: Tvoje spřízněná duše Zelená: Někdo, koho si budeš pamatovat po zbytek svého života (3)

21 Pošli tuto zprávu tolika lidem, jaké je Tvoje oblíbené číslo a Tvůj sen se splní v den, který jsi napsal/a. Toto řekl Dalai Lama o Miléniu – vezmi pár sekund ! Prohlédni si je, přečti a mysli. (4)

22 Nevymaž tuto zprávu do 96 hodin po odeslání, než se mantra od Tebe dostane k dalším lidem. Budeš mít velmi příjemné překvapení.

23 Je to pravda, i navzdor tomu, že nejsi pověrčivý/á. Prosím Tě, udělej to. Je to fascinující. POŠLI TENTO E- MAIL MANTRA ASPOŇ PĚTI LIDEM A TVŮJ ŽIVOT SE ZLEPŠÍ.

24 0-4 osoby: Tvůj život se zlepší jemně 5-9 osob: Tvůj život se zlepší tak, aby si ho měl rád 9-14 osob: budeš v nejbližších třech týdnech minimálně 3x mile překvapený/á 15 a víc osob: Tvůj život se drasticky zlepší a Tvoje přání se splní


Stáhnout ppt "TIBETSKÝ TEST OSOBNOSTI. Dej si na tomto testu záležet a budeš velmi překvapený/á."

Podobné prezentace


Reklamy Google