Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Test pozornosti pro dámy: Milé děvče, pozoruj 5 vteřin následující obrázek (prosím, stačí počítat třeba do pěti, pak klikni na další)

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Test pozornosti pro dámy: Milé děvče, pozoruj 5 vteřin následující obrázek (prosím, stačí počítat třeba do pěti, pak klikni na další)"— Transkript prezentace:

1 Test pozornosti pro dámy: Milé děvče, pozoruj 5 vteřin následující obrázek (prosím, stačí počítat třeba do pěti, pak klikni na další) J@

2

3 A teď odpověz na pět jednoduchých otázek:

4 1. Kolik lidí se koupalo v moři ? 2. Kolik kamenů je na pláži ? 3. Kolik vrchů je v pozadí ? 4. Jakou barvu má písek na pláži ? 5. Kolik jsi viděla na moři člunů ? (porovnej svoje pozorování se správným výsledkem)

5 Správné odpovědi: 1. Dva lidé; 2. Dva kameny; 3. Dva vrchy; 4. Bílý písek; 5. Žádný člun.

6   Vyhodnocení:   5 spr. odpovědí: Jsi vynikající pozorovatelka !   4 spr. odpovědi : Jsi dobrá pozorovatelka !   3 spr. odpovědi : Nejsi špatná pozorovatelka !   2 spr. odpovědi: Celkem ujdeš !   1 spr. odpověď: Jsi velmi slabá pozorovatelka !   0 spr. odpovědí : … to fakt na nic jiného nemyslíš? Všechny myšlenky v čudu? Proto jsem Ti tento mail poslal – tušil jsem, že propadneš... :o)))


Stáhnout ppt "Test pozornosti pro dámy: Milé děvče, pozoruj 5 vteřin následující obrázek (prosím, stačí počítat třeba do pěti, pak klikni na další)"

Podobné prezentace


Reklamy Google