Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Test de la banane: Klikni a pokracuj Je jedna kokosova palma a pod ni jsou ctyři zvířata. lev šimpanz žirafa veverka Rozhodnou se si zasoutěžit. Které.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Test de la banane: Klikni a pokracuj Je jedna kokosova palma a pod ni jsou ctyři zvířata. lev šimpanz žirafa veverka Rozhodnou se si zasoutěžit. Které."— Transkript prezentace:

1

2 Test de la banane: Klikni a pokracuj J@

3 Je jedna kokosova palma a pod ni jsou ctyři zvířata. lev šimpanz žirafa veverka Rozhodnou se si zasoutěžit. Které ze zvířat nejrychleji dosáhne na banány? Co myslíš? Kdo vyhraje?

4 Pozor!! Odpověz rychle, odpověď ukáže tvoji osobnost Ale dobře si to promysli.. Odpověz do 30 vteřin Které zvíře dosáhne na banán nejdřív? Už ses rozhodl ? Jdi dál a dozvíš se odpověď..

5 jsi kompletní idiot lev: Jsi praštěnej. Jestliže jsi odpověděl : šimpanz : Jsi jeste víc praštěnej žirafa : Jsi blázen veverka : Proč ?

6 Protože banány nerostou na kokosové palmě !!! Analýza: Jsi totálně přepracovaný ! Řešení : Vem si dovolenou a jdi si odpočinout !

7 J@


Stáhnout ppt "Test de la banane: Klikni a pokracuj Je jedna kokosova palma a pod ni jsou ctyři zvířata. lev šimpanz žirafa veverka Rozhodnou se si zasoutěžit. Které."

Podobné prezentace


Reklamy Google