Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Naším společným úkolem je dostat cyklistu ve spodní části obrazovky na konec cesty. Musí ujet celých 10 kilometrů. Musíme mu pomoci správně vyřešit jak.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Naším společným úkolem je dostat cyklistu ve spodní části obrazovky na konec cesty. Musí ujet celých 10 kilometrů. Musíme mu pomoci správně vyřešit jak."— Transkript prezentace:

1

2 Naším společným úkolem je dostat cyklistu ve spodní části obrazovky na konec cesty. Musí ujet celých 10 kilometrů. Musíme mu pomoci správně vyřešit jak se má chovat nejenom na silnici. Naštěstí nám budou radit ještě jeho kamarádi žabička a rybička.

3

4

5 Copak nám říká následující dopravní značka ? Zákaz vjezdu všech vozidelPozor kruhy na silnici

6

7

8 Budeme jednoduchou otázkou pokračovat.... Copak nám říká tato značka ? Stezka pro chodceZákaz vstupu chodcům

9

10

11 Jedou cyklisté zobrazení na fotografii správně ? NEANO

12

13

14 Následující obrázek je hodně rozmazaný, ale přesto je vidět jak se lidé chovají. Myslíte si, že je na obrázku vše správně ? ANO maminky si děti přece hlídají NE na obrázku je vše špatně

15

16

17 Jste vážně dobří..... ale copak říkáte následujícímu obrázku ? Větší cyklista je hodný, pomáhá mladšímu Taková pomoc je na silnici zakázaná

18

19

20 Teď to ale nezvládnete !!! Žádné kolo, ale maminka s holčičkou. Nic zvláštního, maminka vede holčičku přes cestu Maminka asi něco neví. Já to vím a hned jí správně poradím.

21

22

23 Copak mi řeknete na tohle? Tak to má být, tak je to správně. Zase špatně ! Maminka by měla jet první.

24

25

26 Přilba, máte mi k ní co říct ? Už na kole umím jezdit dobře a proto už přilbu NOSIT NEMUSÍM!! Na silnici se přilba musí nosit pořád, aby se nám když třeba spadneme nestalo něco horšího.

27

28

29 S tímto obrázkem si nevím rady, pomůžete mi ? Jsou to takové speciální proužky jmenují se REFLEXNÍ a zařídí, aby nás večer na cestě řidič dobře viděl. Tak to vážně nevím, s tím nikomu nepomůžu.

30

31

32 Teď už to nesmíte zkazit.... před cílem! Na silnici, i když jednu na koloběžce pro mě platí stejná pravidla jako pro cyklistu. Koloběžky jsou pro malé děti a proto nemusím dávat pozor!

33

34

35 Jste perfektní! Díky vám se cyklista dostal bez úrazu na druhou stranu silnice. Protože jste mu tak skvěle pomohli určitě si budete na silnici vždycky dávat velký pozor a chovat se bezpečně a podle předpisů, aby se vám nikdy nic nestalo. Blahopřeji vám!


Stáhnout ppt "Naším společným úkolem je dostat cyklistu ve spodní části obrazovky na konec cesty. Musí ujet celých 10 kilometrů. Musíme mu pomoci správně vyřešit jak."

Podobné prezentace


Reklamy Google