Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jak ovlivňuje můj život současná technika Vytvořila: Natálie Zlotá.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jak ovlivňuje můj život současná technika Vytvořila: Natálie Zlotá."— Transkript prezentace:

1 Jak ovlivňuje můj život současná technika Vytvořila: Natálie Zlotá

2 Současná technika • V každé domácnosti je dnes víc než jeden automobil, fotoaparát, mobil, televize apod.. • To vše je dnešní moderní technika ve které se vědci předbíhají den co den...

3 Můj pohled na Současnou techniku *O techniku se zajímám, ale blázen do ní nejsem *V dnešní době existují ‘‘technické vymoženosti‘‘ jako třeba dotykové monitory, mobily, obrazovky u aut a navigace s kterými se setkáte v každé domácnosti.. *Ale taky i roboti, kteří vypadají a chovají se jako lidé Většina takových věcí se vynalézají v Japonsku..

4 Představení vynálezů I. Televize S televizí se můžeme dívat na to co se děje ve světě Mobil Mobil má určitě každý děti dospělí i senioři. Mobil je vynález, který pomáhá se bavit s lidmi, které nevidíme tak často (Kamarádi, babička ) Fotoaparát Fotoaparát slouží k pořizování a zaznamenání fotografií. Proto se hodí do každé rodiny.

5 Představení vynálezů II. Počítač Počítač je určitě v každé domácnosti práci a teď už i ve školách při hodinách Informatiky Nootebook Nootebook je vlastně totéž co počítáč. Je, ale menší a může se přenášet Automobil Automobil slouží k převozu lidí. Dnes v domácnosti je nutně potřebný !

6 Závislost dětí na.. • Počítačích, televizi, mobilech a jiných technických vynálezů způsobuje obezitu, zaostalost, špatnou fyzičku, kondičku, zhoršení zraku apod !!! Dejte na to pozor !

7 Odkazy na stránky • Obrázky: • http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-rodina- deti-nemoci/110451/lekar-dite-muze-kvuli- internetu-i-prestat-chodit-do-skoly.html http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-rodina- deti-nemoci/110451/lekar-dite-muze-kvuli- internetu-i-prestat-chodit-do-skoly.html • http://www.cameralabs.com/reviews/NikonD40/ http://www.cameralabs.com/reviews/NikonD40/ • http://www.hybrid.cz/honda-jazz-nejlevnejsi- hybridni-automobil-ve-velke-britanii http://www.hybrid.cz/honda-jazz-nejlevnejsi- hybridni-automobil-ve-velke-britanii • Kliparty z PowerPointu • Text: Můj

8 Moje Logo… Prezentaci vytvořila: Natálie Zlotá VII.třída


Stáhnout ppt "Jak ovlivňuje můj život současná technika Vytvořila: Natálie Zlotá."

Podobné prezentace


Reklamy Google