Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace JÁ, CHODEC! Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace JÁ, CHODEC! Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP."— Transkript prezentace:

1 Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace JÁ, CHODEC! Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován Mgr. Kateřinou Různarovou Zdroj obrazového materiálu www.obrazky.czwww.obrazky.cz

2 CHODNÍK po chodníku se chodí vpravo Pohybujeme se tak, abychom neohrozili ostatní chodce STEZKA PRO CHODCE Na stezce pro chodce ( a cyklisty)se chodci a ( cyklisti ) nesmějí vzájemně ohrožovat Pohybují se vpravo. Chodec je označení pro osobu, která se pohybuje pomocí CHŮZE. Za chodce se považuje i vozík pro invalidy, osoba na lyžích, kolečkových bruslích, koloběžce a osoba vedoucí jízdní kolo.

3

4 Podchod nebo nadchod Pozor, přechod pro chodce Stezka pro chodce Konec stezky pro chodce Přechod pro chodce Zákaz vstupu chodcům


Stáhnout ppt "Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace JÁ, CHODEC! Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP."

Podobné prezentace


Reklamy Google