Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace ŠMOULOPOČÍTÁNÍ 0-20 s přechodem desítky Tento Digitální učební materiál vznikl.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace ŠMOULOPOČÍTÁNÍ 0-20 s přechodem desítky Tento Digitální učební materiál vznikl."— Transkript prezentace:

1 Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace ŠMOULOPOČÍTÁNÍ 0-20 s přechodem desítky Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován Mgr. Kateřinou Různarovou Zdroj obrazového materiálu www.obrazky.czwww.obrazky.cz

2 Šmoulopočítání do 20, s přechodem desítky ABCČDĎEFGHCHIJKLMNŇOPQRŘSŠTŤUVWXYZŽ Najdi, jaká písmena se skrývají pod výsledkem, zapiš je a přijdeš na znění tajenky.

3


Stáhnout ppt "Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace ŠMOULOPOČÍTÁNÍ 0-20 s přechodem desítky Tento Digitální učební materiál vznikl."

Podobné prezentace


Reklamy Google