Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla."— Transkript prezentace:

1 Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla.

2 A zde jsou tato pravidla: Povšimněte si, že všechna mají číslo 1. Je to úmyslně! Povšimněte si, že všechna mají číslo 1. Je to úmyslně!

3 1. Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo a proto to také děláme. Nesnaž se to změnit… Prsa jsou od toho, aby se na ně koukalo a proto to také děláme. Nesnaž se to změnit…

4 1. Nauč se pracovat s toaletním prkénkem – jsi velká holka, ty to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. My ho potřebujeme nahoře a ty dole. A my si taky nestěžujeme na to, že ho necháváš dole. Nauč se pracovat s toaletním prkénkem – jsi velká holka, ty to zvládneš. Pokud je zvednuté, sklop ho. My ho potřebujeme nahoře a ty dole. A my si taky nestěžujeme na to, že ho necháváš dole.

5 1. Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo přiliv a odliv. Sobota = sport. Je to jako úplněk nebo přiliv a odliv. Prostě to tak je. Prostě to tak je.

6 1. Nakupování NENÍ sport. Nakupování NENÍ sport. A né, nikdy to tak brát nebudeme!

7 1. Pláč je vydírání. Pláč je vydírání.

8 1. Požádej nás o co chceš. Musíme si ale ujasnit následující: Požádej nás o co chceš. Musíme si ale ujasnit následující: Jemný náznak nefunguje! Jemný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Nápadný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! Jasný náznak nefunguje! PROSTĚ TO ŘEKNI! PROSTĚ TO ŘEKNI!

9 1. ‘Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačné a akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky. ‘Ano’ a ‘Ne’ jsou jednoznačné a akceptovatelné odpovědi na skoro všechny otázky.

10 1. Přijď za námi s problémem pouze tehdy, když chceš problém vyřešit. To děláme. Na sympatie máš kamarádky. Přijď za námi s problémem pouze tehdy, když chceš problém vyřešit. To děláme. Na sympatie máš kamarádky.

11 1. Bolest hlavy, která trvá 17 měsíců je problém. Jdi k doktorovi. Bolest hlavy, která trvá 17 měsíců je problém. Jdi k doktorovi.

12 1. Vše, co jsme řekli před půl rokem je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti jsou všechny poznámky za 7 dní převedeny na null (vymaž) a void (vyvaruj se). Vše, co jsme řekli před půl rokem je nepřijatelné jako argument v hádce. Ve skutečnosti jsou všechny poznámky za 7 dní převedeny na null (vymaž) a void (vyvaruj se).

13 1. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, tak pravděpodobně jsi. Nás se na to neptej.

14 1. Pokud se dá něco co jsme řekli interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsme mysleli ten druhý způsob. Pokud se dá něco co jsme řekli interpretovat dvěma způsoby a jeden z nich tě rozzuří nebo zklame, tak jsme mysleli ten druhý způsob.

15 1. Můžeš nás o něco požádat, nebo nám říct, jak to chceš udělat. Můžeš nás o něco požádat, nebo nám říct, jak to chceš udělat. Ne obojí. Ne obojí. Pokud už víš jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama. Pokud už víš jak to nejlépe udělat, tak to prostě udělej sama.

16 1. Kdykoliv je to možné, prosíme, cokoliv máš na mysli řekni až během reklamy. Kdykoliv je to možné, prosíme, cokoliv máš na mysli řekni až během reklamy.

17 1. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny a my je taky nepotřebujeme.

18 1. VŠICHNI muži vidí v 16 barvách, jako je základní nastavení Windows. VŠICHNI muži vidí v 16 barvách, jako je základní nastavení Windows. Broskvová je například šťáva a ne barva. Dýňová to samé. Broskvová je například šťáva a ne barva. Dýňová to samé. Netušíme co je lila. Netušíme co je lila.

19 1. Když to svědí, tak to podrbeme. To prostě děláme. Když to svědí, tak to podrbeme. To prostě děláme.

20 1. Pokud se zeptáme, „co se děje“ a ty odpovíš „nic“, budeme se chovat, jako že nic není v nepořádku. Pokud se zeptáme, „co se děje“ a ty odpovíš „nic“, budeme se chovat, jako že nic není v nepořádku. Samozřejmě víme, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí. Samozřejmě víme, že lžeš, ale prostě to za tu hádku nestojí.

21 1. Pokud se zeptáš na otázku, na kterou nechceš odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet. Pokud se zeptáš na otázku, na kterou nechceš odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet.

22 1. Pokud někam máme jít, absolutně všechno co máš na sobě je fajn. Opravdu. Pokud někam máme jít, absolutně všechno co máš na sobě je fajn. Opravdu.

23 1. Neptej se nás na co myslíme, pokud se nebudeš chtít bavit o: Neptej se nás na co myslíme, pokud se nebudeš chtít bavit o: – Sexu, – Sportu, nebo – Autech a motorkách

24 1. Máš dost oblečení! Máš dost oblečení!

25 1. Máš příliš bot! Máš příliš bot!

26 1. Jsem ve formě. Forma je i kulatá. Jsem ve formě. Forma je i kulatá.

27 1. Díky že sis to přečetla; Ano, vím, že budu muset spát na gauči, ale věděla jsi, že to chlapům zas tak nevadí? Je to jako camping.

28 Pošli to tolika chlapům, kolika můžeš, aby se pobavili.

29 A pošli to tolika ženským, abys jim dopřála vzdělání.


Stáhnout ppt "Pořád od ženských slyšíme jejich pravidla. Teď je čas na mužská pravidla."

Podobné prezentace


Reklamy Google