Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Seminář CACE Ing. Tomáš Čoček, Ph.D.. Upravený rozpočet hlavních příjemců v roce 2012 2 Investor SFDI upravený rozpočet OPD upravený rozpočet EIB upravený.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Seminář CACE Ing. Tomáš Čoček, Ph.D.. Upravený rozpočet hlavních příjemců v roce 2012 2 Investor SFDI upravený rozpočet OPD upravený rozpočet EIB upravený."— Transkript prezentace:

1 Seminář CACE Ing. Tomáš Čoček, Ph.D.

2 Upravený rozpočet hlavních příjemců v roce Investor SFDI upravený rozpočet OPD upravený rozpočet EIB upravený rozpočet Ost. fondy EU upravený rozpočetCelkem ŘSD ČR SŽDC ŘVC ČR Celkový součet Částky v tis. Kč, včetně prostředků na přípravu.

3 Informace o čerpání finančních prostředků na přípravu v roce PříjemceUpravený rozpočet Čerpáno k Nedočerpáno ŘSD ČR ŘVC ČR SŽDC, s.o Celkový součet

4 Informace k přípravě akcí – globální akce na přípravu v roce InvestorČástka v tis. Kč ŘSD ČR SŽDC, s.o ŘVC ČR Celkem

5 Indikativní rozpis globálních položek ŘSD na přípravu a zabezpečení staveb 5 Projektová přípravaMajetkoprávní přípravaOstatníCelkem v roce 2012 Dálnice a rychlostní silnice Silnice I. třídy Celkem Rozdělení vychází z rozpočtu schváleného PSP ČR.

6 Informace k přípravě akcí – příprava na jmenovitých akcích v roce InvestorČástka v tis. Kč ŘSD ČR SŽDC, s.o ŘVC ČR Celkem

7 Příspěvky na nové technologie 7 Z rozpočtu SFDI lze poskytnout příspěvek na vybraný projekt maximálně do výše 75% Podané žádosti posuzuje hodnotitelská komise a doporučí Výboru SFDI projekty pro poskytnutí příspěvku Výši příspěvku a procento spoluúčasti pro každý vybraný projekt schvaluje Výbor SFDI Podrobnější informace jsou zveřejněny na webových stránkách SFDI (www.sfdi.cz)

8 Příspěvky na nové technologie 8 Druh příspěvkuČástka v tis. Kč Aplikace nových technologií Rozvoj diagnostických metod Studijní činnosti Celkem

9 Státní fond dopravní infrastruktury 2. Dopravní fórum, Gustáv Slamečka ředitel SFDI Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "Seminář CACE Ing. Tomáš Čoček, Ph.D.. Upravený rozpočet hlavních příjemců v roce 2012 2 Investor SFDI upravený rozpočet OPD upravený rozpočet EIB upravený."

Podobné prezentace


Reklamy Google